Strona klubu B這nie Barwice

Strona G堯wna Kadra Tabela Terminarz Statystyki Ligowe Galeria Puchar KOZPNCzerwiec 21 2018 04:51:56

s璠zia g堯wny - ??

Dar這via Dar這wo - B這nie Barwice 3-0 (WALKOWER)

Zesp馧 B這ni z powodu brak闚 kadrowych odda ostatni mecz w sezonie walkowerem.

s璠zia g堯wny - ?

B這nie Barwice - Korona Cz這pa 0-1 (P.Federowicz 42')

W sobot zesp馧 B這ni rozgrywa ostatni mecz na w豉snym boisku w sezonie 2017/18. Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego przegrali to spotkanie 0-1 po bramce w 42 minucie Patryka Federowicza.

W najbli窺zy weekend zesp馧 B這ni powinien rozgrywa ostatni mecz w obecnym sezonie na wyje寮zie z Dar這vi Dar這wo. Ale z powod闚 brak闚 kadrowych z r騜nych przyczyn najprawdopodobniej Barwiczanie oddadz mecz walkowerem.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni..
XXVIII kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18

PKS Wiekowianka Wiekowo - MGLKS B這nie Barwice
Stadion w Wiekowicach
03.06.2018r 17:00

Wiekowianka Wiekowo - B這nie Barwice 4-1 (D.Zawolik 30', P.Szczygie 80', B.Ratajczyk 85', W.好iadecki 87' - D.Buszowiecki 65')

Dwunast pora磬 w sezonie 2017/18 zanotowali pi趾arze B這ni Barwice w niedzielnym meczu wyjazdowym z Wiekowiank Wiekowo. Zawodnicy trenera Paw豉 Drozdowskiego po ca趾iem dobrym meczu przegrali jednak do嗆 wysoko bo 4-1 w Wiekowicach. Tak jak napisa貫m w poprzednim zdaniu, zesp馧 B這ni mimo pora磬i dobrze si zaprezentowa w do嗆 mocno os豉bionym sk豉dzie. Gdyby Barwiczanie mieli wi璚ej szcz窷cia i skuteczno嗆 by豉 mocnym punktem w niedzielnym spotkaniu naszej dru篡ny to nie wykluczone 瞠 zesp馧 B這ni wr鏂i by do Barwic ze zdobycz punktow. Tak niestety wr鏂ili鄉y z niedosytem i czterema bramkami straconymi. Warto jednak odnotowa 瞠 w dzisiejszym meczu w naszym zespole w pierwszym sk豉dzie gra這 siedmiu m這dzie穎wc闚.

Od pocz徠ku meczu to zesp馧 B這ni bardziej zagra瘸 pod bramk Wiekowianki. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali m.in Gersztyn i ζniucha. W 15 minucie dobr interwencj obrony strza逝 z rzutu wolnego popisuje si Kacper Tomaszewicz. W 30 minucie miejscowi wyszli na prowadzenie. Daleki wyrzut z autu obro鎍y Wiekowianki po czym niepilnowany w polu karnym Damian Zawolik strza貫m z pi皻ki pokona Tomaszewicza. Zesp馧 B這ni gra ale to Wiekowianka strzeli豉 pierwszego gola. Na kolejn bramk w meczu czekali鄉y do 65 minuty i by豉 to bramka strzelona przez nasz zesp馧. Dobre do鈔odkowanie ㄆkasza Miko豉jczyka wykorzysta mocnym uderzeniem z pola karnego Daniel Buszowiecki. Po tej bramce zesp馧 B這ni wr鏂i do gry. Kolejne minuty mog造 przechyli szal na nasz stron jednak 鈍ietnie w bramce spisywa si bramkarz z Wiekowa, Marek Kapa豉. W 80 minucie kapitan Wiekowianki Piotr Szczygie ogra Miko豉jczyka i z pola karnego strza貫m w kr鏒ki r鏬 pokona naszego bramkarza. Ta bramka zdecydowanie za豉ma豉 nasz zesp馧, a gospodarze poszli za ciosem i w 85 minucie do鈔odkowuje Szczygie a Bart這miej Ratajczyk strza貫m z g這wy zdobywa kolejn bramk dla gospodarzy. Wynik meczu bramk na 4-1 ustali w 87 minucie Wojciech 好iadecki.

Za tydzie przedostatni mecz B這ni w kt鏎ym na Stadionie Miejskim w Barwicach podejmiemy Koron Cz這p.

W rozwini璚iu newsa : sk豉dy obydwu dru篡n i przebieg meczu.

Trzy punkty w Sianowie.
XII kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
KS Victoria Sian闚 - MGLKS B這nie Barwice
Stadion Gminny w Sianowie
27.05.2018r 15:00

Zwyci瘰twem 5-4 zako鎍zy si niedzielny wyjazdowy mecz B這ni w kt鏎ym grali鄉y z Victori Sian闚. Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego mimo os豉bie w kadrze potrafili wywalczy komplet punkt闚 z ostatni dru篡n w tabeli. Tym samym Barwiczanie umocnili si na 7 miejscu w tabeli. Bramki w meczu dla naszej dru篡ny strzelali : Wojciech Gersztyn 2, Wojciech ζniucha 2 oraz Hubert Skwarek. Warto doda 瞠 dzi na bramce sta Mariusz Kreft a po 90 minut zaliczyli m.in Bartosz Krzy瘸nowski, Miros豉w Mikelczuk czy troch mniej zaliczy Hubert Skwarek kt鏎y w swoim drugim meczu w zespole seniorskim strzeli nawet bramk. Dodatkowo z gor帷zk zmaga si Dominik Wo.

Za tydzie kolejny wyjazd Barwiczan i mecz z Wiekowiank Wiekowo.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni oraz przebieg meczu.
Udany rewan Pogoni.
darmowy hosting obrazk闚---darmowy hosting obrazk闚

XXVI kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
MGLKS B這nie Barwice - KS Pogo Po販zyn Zdr鎩
19.05.2018r 17:00

Pora磬 0-2 zako鎍zy si wczorajszy mecz w kt鏎ym B這nie Barwice podejmowa造 na w豉snym stadionie Pogo Po販zyn Zdr鎩. Zesp馧 go軼i do Barwic przyjecha z zamiarem rewan簑 za mecz z rundy jesiennej i to im si uda這. Dwie bramki strzelone przez Mateusza Kowalczyka i Grzegorza Wawre鎍zuka wystarczy造. Barwiczanie zagrali s豉biej ni w 鈔odowym meczu z Wie膨, du篡 wp造w na to mia造 z pewno軼i nieobecno軼i dw鏂h podstawowych zawodnik闚 : Mariusza Krefta i ㄆkasza Draba. Po販zynianie bramki strzelali po b喚dach naszych graczy co z pewno軼i obni篡這 jeszcze morale w szeregach naszej dru篡ny, Pogo wi璚ej stworzy豉 sytuacji podbramkowych od B這ni ale skuteczno嗆 w鈔鏚 naszych rywali nie by豉 na najwy窺zym poziomie. Dzi w zespole senior闚 na pozycji 鈔odkowego obro鎍y zadebiutowa Hubert Skwarek.

Szybko Po販zynianie wyszli na prowadzenie. Ju w 6 minucie bramk strzeli Mateusz Kowalczyk. Z造 wyb鏎 dokona ㄆkasz Zbroszczyk, podaj帷 pi趾 do zawodnika z Po販zyna Zdroju kt鏎y zagra do Kowalczyka a ten strza貫m z pola karnego pokona pierwszy raz bramkarza B這ni. Druga bramka w spotkaniu pad豉 w 64 minucie a strzelcem by sam trener Pogoni, Grzegorz Wawre鎍zuk. W 鈔odku pola futbol闚k utraci Patryk Kowalczyk, zesp馧 go軼i przeprowadzi udan kontr kt鏎 celnym uderzeniem zako鎍zy Wawre鎍zuk. Wi璚ej bramek w meczu nie widzieli鄉y.

Do ko鎍a sezonu pozosta這 coraz mniej meczy, a dok豉dnie cztery. W nast瘼n niedziele Barwiczanie zagraj na wyje寮zie z Victori Sian闚.

W rozwini璚iu newsa : sk豉dy obydwu dru篡n.
Wygrana z happy endem !
---

XVI kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
MGLKS B這nie Barwice - UKS Wie瘸 Postomino
16.05.2018r 18:45

B這nie Barwice - Wie瘸 Postomino 3-2 (W.Gersztyn 42', 92', .Miko豉jczyk 94' - 19', 70')

Po widowiskowym i bardzo dobrym meczu zesp馧 B這ni w zaleg貫j 16 kolejce V ligi Koszali雟kiej pokona na w豉snym boisku Wie瞠 Postomino 3-2. Przed meczem ci篹ko by這 wskaza faworyta tej potyczki. Jednak po 90 minutach plus czasie doliczonym z wielkim happy endem zwyci瘰two odnie郵i podopieczni Paw豉 Drozdowskiego kt鏎zy dwie bramki strzelili w ostatnich sekundach gry i ostatecznie przechylili szale zwyci瘰twa na swoj stron. Mimo dopiero wyj軼ia na prowadzenie w ostatnich sekundach meczu to jak powiedzia to sam trener Drozdowski by to najlepszy mecz jego ekipy w tym sezonie. Barwiczanie grali o wiele lepiej od mocnego rywala, stwarzaj帷 mn鏀two sytuacji kt鏎e nie cz瘰to ko鎍zy造 si w bramce. Na szcz窷cie w doliczonym czasie pi趾arze B這ni obudzili sw skuteczno嗆 i wpakowali dwie bramki dla go軼i kt鏎e by造 z pewno軼i do嗆 bolesne. Po raz kolejny doskona陰 skuteczno軼i b造sn掖 najlepszy napastnik ligi czyli Wojciech Gersztyn strzelaj帷 dwie bramki i dok豉daj帷 asyst.

Pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni i mia這 to miejsce w 19 minucie. Wtedy to po jednym z do鈔odkowa celnym strza貫m z g這wy pod poprzeczk popisa si jeden z graczy Wie篡 Postomino. Na bramk wyr闚nuj帷 czekali鄉y do 42 minuty. Ciekaw akcj stworzy duet Wojtk闚, czyli Gersztyn i ζniucha i w ostateczno軼i ζniucha do鈔odkowa wprost na g這w Gersztyna kt鏎y strza貫m z g這wy doprowadzi do remisu. W drugiej ods這nie a dok豉dnie w 70 minucie to ponownie Wie瘸 wysz豉 na prowadzenie, tym samym by to gol na 1-2. Mocne uderzenie za pola karnego przyjezdnych wpad這 do bramki Mateusza Kowalczuka. Gdy wydawa這 si 瞠 zwyci瘰two jest ju niemo磧iwe to w ko鎍u skuteczno嗆 wr鏂i豉 do Barwiczan. S璠zia g堯wny doliczy pi耩 minut do ko鎍a mecz i zesp馧 B這ni postanowi to wykorzysta. W 92 minucie d逝g pi趾 z pod obrony wybi Mariusz Kreft, nieporozumienie obro鎍y i bramkarza Wie篡 wykorzysta Wojciech Gersztyn strza貫m z powietrza z okolic 20metra do pustej bramki. Jeden punkt jednak okaza si za ma這 dla naszych pi趾arzy. W ostatniej akcji meczu Gersztyn dogra do ㄆkasza Miko豉jczyka kt鏎y min掖 jeszcze obro鎍 i technicznym uderzeniem nad bramkarzem wyprowadzi swoj dru篡n na prowadzenie zapewniaj帷 sobie, swoim koleg, trenerowi i wszystkim kibicom 3 punkty na Stadionie Miejskim w Barwicach.

Trzy punkty po takim meczu ciesz i to bardzo.

W sobot zesp馧 B這ni zagra r闚nie na w豉snym stadionie, a rywalem b璠zie Pogo Po販zyn Zdr鎩.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni

Pogrom w Ustroniu Morskim.

XXV kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
NKS Astra Ustronie Morskie - MGLKS B這nie Barwice
Stadion Miejski w Ustroniu Morskim
12.05.2018r 16:00

Astra Ustronie Morskie - B這nie Barwice 5-1 (M.Hajman 12', A.Matusiak 21', 68', 82', G.Szynkowski 71' - W.Gersztyn 1')

Zesp馧 B這ni przegra w sobot w Ustroniu Morskim z Astr 5-1. Mimo 瞠 ju w pierwszej minucie meczu Wojciech Gersztyn strzeli pierwszego gola to gospodarze potrafili si podnie嗆 i ostatecznie rozgromi B這nie.

W 鈔od Barwiczanie podejm na w豉snym boisku Wie瞠 Postomino.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni.
Remis z liderem.

XXIV kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
MGLKS B這nie Barwice - LKS Lech Czaplinek
05.05.2018r 17:00

B這nie Barwice - Lech Czaplinek 1-1 (M.Dziwirski 55' - T.Tomczak 75')

Po wtorkowej pora盧e w Bobolicach w sobot zesp馧 B這ni Barwice podejmowa na Stadionie Miejskim w Barwicach lidera w tabeli, dru篡n Lecha Czaplinek. Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego po dobrym meczu zremisowali z faworyzowanym Lechem 1-1. Sobotni pojedynek sta na do嗆 wysokim poziomie z ciekaw gr obu zespo堯w i 豉dnych akcji dla oka. Remis by wynikiem sprawiedliwym zar闚no dla B這ni jak i dla Lecha ale oczywi軼ie ka盥a dru篡na wola豉 by przechyli szal na swoj stron, a okazje ku temu by造. W dzisiejszym meczu trener Drozdowski zastosowa taktyk defensywn i gr z kontry i to z pewno軼i zadzia豉這 w szeregach Barwickiej dru篡ny. Barwiczanie kt鏎zy pierwsi wyszli na prowadzenie mieli swoich rywali na widelcu, ale nie wykorzystuj帷 dobrych sytuacji przy prowadzeniu 1-0, ostatecznie to Lech potrafi doprowadzi do wyr闚nania i by blisko zdobycia trzech punkt闚 w ostatnich minutach meczu.

Mecz zesp馧 B這ni rozpocz掖 po raz kolejny ze wszystkimi podstawowymi zawodnikami. W pierwszej ods這nie 瘸dna z ekip nie potrafi豉 pokona bramkarzy. Pod koniec pierwszej po這wy doskona陰 okazj do zdobycia gola mia Daniel Buszowiecki kt鏎y po dobrym zagraniu Wojtka ζniuchy by sam na sam z bramkarzem ale ostatecznie przegra ten pojedynek z bramkarzem. Wynik meczu w 55 minucie otworzy Mariusz Dziwirski. Akcj zapocz徠kowa Wojciech Gersztyn kt鏎y po przej軼iu obro鎍y obs逝篡 Mariusza dobrym podaniem a nast瘼nie Dziwirski z pola karnego pewnym technicznym uderzeniem pokona bramkarza z Czaplinka. W 62 minucie Gersztyn w sw鎩 spos鏏 przeszed trzech obro鎍闚 i z ostrego k徠a uderzy tylko obok s逝pka. W 75 minucie liderowi tabeli uda這 si doprowadzi do wyr闚nania. Prostopad貫 zagranie do bocznego pomocnika kt鏎y z linii ko鎍owej do鈔odkowa wprost na g這w Tomasza Tomczaka kt鏎y celnym strza貫m pokona Mateusza Kowalczuka. Do ko鎍a spotkania dwie dobre okazj do zdobycia gola mieli zawodnicy Lech ale na wysoko軼i stan掖 Kowalczuk.

W nast瘼n sobot zesp馧 B這ni zagra trudny mecz na wyje寮zie z Astr Ustronie Morskie.

Wysoka pora磬a w Bobolicach.

XXIII kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
MGLKS Mechanik Bobolice - MGLKS B這nie Barwice
Stadion Miejski w Bobolicach
01.05.2018r 12:00

Mechanik Bobolice - B這nie Barwice 4-1 (K.Saganowski 13' 21', b.samob鎩cza 40', .安iecki 58' - W.Gersztyn 76')

Nie takiego meczu we wtorkowe po逝dnie spodziewali鄉y si w Bobolicach. Zesp馧 B這ni przegra na wyje寮zie z Mechanikiem 4-1. M闚i帷 kr鏒ko by to s豉by mecz naszej dru篡ny, kt鏎ej nic za bardzo nie chcia這 si klei na boisku. Wynik m闚i sam za siebie, przed meczem mieli鄉y spore apetyty aby nasi zawodnicy przywie幢i punkty do Barwic ale boisko wszystko brutalnie zweryfikowa這. Niestety nie uda這 si dzi ale najwa積iejsze jest aby Barwiczanie podnie郵i g這wy do g鏎y i postarali si o niespodziank w kolejnym meczu podejmuj帷 na w豉snym stadionie lidera w tabeli, dru篡n Lecha Czaplinek.

W meczu z Mechanikiem trener Drozdowski mia pe軟y sk豉d do dyspozycji. Do momentu straty pierwszej bramki to zesp馧 B這ni gra lepsz pi趾. Szkoda tylko 瞠 by這 to tylko do 13 minuty, bo w豉郾ie w tej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Do鈔odkowanie z prawej strony wykorzysta Karol Saganowski. Drug bramk gospodarze strzelili bezpo鈔ednio z rzutu wolnego przed pola karnego. Celnie mocnym strza貫m po ziemi Saganowski pokona Mateusza Kowalczuka. Trzecia bramka dla Boboliczan by豉 bramk samob鎩cz Macieja Kondratowicza w 40 minucie. W drugiej po這wie zbyt wiele si nie zmieni這. W 58 minucie ㄆkasz 安iecki zawodnik Mechanika wykorzysta dobre podanie od kolegi z zespo逝 i strzeli kolejn bramk dla miejscowych. Honorowe trafienie dla B這ni W 76 minucie zaliczy Wojciech Gersztyn po bramce z rzutu karnego.

Tak瞠 do嗆 bolesn pora磬 doznali nasi zawodnicy w Bobolicach je郵i we積iemy pod uwag 瞠 sk豉d Mechaniku by naprawd sporo rezerwowy z tego co wywnioskowa貫m. Szkoda bo wtorkowy rywal B這ni odrobi do nas 3 punkty i ju wyra幡iej depcze nam po plecach.

W kolejn sobot o godzinie 17:00 zesp馧 B這ni podejmie na w豉snym boisku Lech Czaplinek.

Wywalczone trzy punkty z Olimpem.

XXII kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
MGLKS B這nie Barwice - MKS Olimp Z這cieniec
28.04.2018r 17:00

B這nie Barwice - Olimp Z這cieniec 3-2 (.Zbroszczyk 60', W.Gersztyn 72', .Miko豉jczyk 79' - M.Maciejewski 28', C.Fedro 75')

Drug wygran z rz璠u odnie郵i pi趾arze B這ni pokonuj帷 w sobot na w豉snym stadionie Olimp Z這cieniec 3-2. Tym samym pi趾arze trenera Paw豉 Drozdowskiego dopisali sobie trzy punkty do tabeli. Barwiczanie w spotkaniu z Olimpem nie zaprezentowali swojej najlepszej gry na kt鏎 ten zesp馧 sta. Obydwie po這wy wiele si r騜ni造 od siebie. W pierwszej nasz zesp馧 gra s豉bo, wi璚ej okazji podbramkowych stwarzali przyjezdni kt鏎zy wykorzystali rzut karny i prowadzili po pierwszych 45 minutach. W drugiej po這wi po m瘰kiej rozmowie w szatni Barwiczanie byli ju innym zespo貫m. Oby這 si ju bez k堯tni i nerw闚 kt鏎e towarzyszy造 w pierwszej ods這nie. Druga po這wa by豉 ju pod dyktando gospodarzy kt鏎zy stwarzali wi璚ej sytuacji w ofensywie i byli przede wszystkim byli skuteczni. Bramki strzelali boczni obro鎍y oraz nasz najlepszy zawodnik Wojciech Gersztyn. Pi趾arze B這ni pokazali du篡 charakter odrabiaj帷 straty i ostatecznie pokonuj帷 swoich rywali ze Z這cie鎍a.

Najmocniejszy sk豉d do dyspozycji mia do dyspozycji trener Drozdowski w starciu z Olimpem. Pierwsz bramk w meczu strzelili zawodnicy Olimpu. W 28 minucie w polu karnym faulowa Mariusz Kreft i s璠zia g堯wny s逝sznie odgwizda jedenastk dla przyjezdnych. Rzut karny na bramk zamieni Maciej Maciejewski. Na drugiego gola czekali鄉y do 60 minuty. W ko鎍u przebudzili si nasi pi趾arze, w akcji kt鏎ej Wojciech ζniucha do鈔odkowa do ㄆkasza Zbroszczyka a ten z pola karnego obok bramkarza umie軼i futbol闚k w bramce. W 72 minucie Wojciech Gersztyn zosta wyci皻y w polu karnym i tym razem nasza ekipa wykonywa豉 karnego. Do pi趾i podszed sam faulowany Gersztyn i pewnym uderzeniem wyprowadzi swoj ekip na prowadzenie. Jednak nasza rado嗆 trwa豉 jedynie trzy minuty bo w 75 minucie po celnym strzale z g這wy Cezarego Fedro przyjezdni doprowadzili do wyr闚nania. Ale i Olimp te nie m鏬 si zby d逝go cieszy po strzelonej bramce. W 79 minucie nasi pi趾arze postawili kropk nad i. ㄆkasz Drab uderzy za pola karnego, po czym futbol闚k przed nogi ㄆkasza Miko豉jaczyka wybi bramkarz i nasz boczny obro鎍a strzeli bramk tym samym ustalaj帷 wynik spotkania. Do ostatnich minut meczu go軼ie pr鏏owali doprowadzi do wyr闚nania i mieli ku temu okazje ale na nasze szcz窷cie pokona si nie da wi璚ej Kowalczuk.

Po wygranej nad Olimpem zesp馧 B這ni utrzyma 7 miejsce w tabeli i podwy窺zy przewag nad 鏀mym Mechanikiem Bobolice do czterech punkt闚. A zesp馧 z Bobolic b璠zie kolejnym rywalem Barwiczan.

Ju we wtorek (1 maja) zesp馧 B這ni rozegra kolejny mecz a rywalem b璠zie jak wspomnia貫m akapit wy瞠j Mechanik Bobolice. To spotkanie rozpocznie si o godzinie 12:00 w Bobolicach.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni oraz przebieg meczu..

Pewna wygrana w Miros豉wcu.

XXI kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
LKS Mirstal Miros豉wiec - MGLKS B這nie Barwice
Stadion Miejski w Miros豉wcu, ul.Parkowa 8
21.04.2018r 16:00

Mirstal Miros豉wiec - B這nie Barwice 0-3 (D.Buszowiecki 5', W.Gersztyn 43', .Rakowski 51')

Zwyci瘰twem 3-0 dla naszej dru篡ny zako鎍zy si sobotni mecz w Miros豉wcu w kt鏎ym zesp馧 B這ni mierzy si z miejscowym Mirstalem. Z pewno軼i jest to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy sobotniego spotkania. Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego zagrali przyzwoity mecz w kt鏎ym w ka盥ym aspekcie pi趾arskim dominowali nad rywalami. Dru篡na z Miros豉wca nic wielkiego nie pokaza豉 i tylko utwierdzi豉 fakt 瞠 jest jednym z g堯wnych faworyt闚 do spadku lig ni瞠j. Gdyby lepsz skuteczno嗆 dzi mia豉 nasza jedenastka to z pewno軼i wynik by o wiele lepiej wygl康a po ko鎍owym gwizdku. Ale cieszmy si z tego co mamy, wywie幢i鄉y 3 punkty z Miros豉wca i osi庵n瘭i鄉y cel na ten weekend. Zesp馧 B這ni przed sob ma kolejne mecze, nied逝go weekend majowy gdzie w kr鏒kim odst瘼ie czasu rozegramy kilka spotka.

Spotkanie w Miros豉wcu zesp馧 B這ni rozpocz掖 bez trzech podstawowych zawodnik闚. Nieobecni byli : Mateusz Kowalczuk, ㄆkasz Drab i Mariusz Dziwirski. Od pierwszych minut meczu zesp馧 B這ni ruszy do ataku. To przynios這 efekty ju w 5 minucie kiedy to Daniel Buszowiecki wyprowadzi nasz zesp馧 na prowadzenie, 0-1. Po wymianie kilku poda przez naszych pi趾arzy, Patryk Kowalczyk dogra prostopadle do Daniela kt鏎y mocnym strza貫m po d逝gim rogu strzeli pierwsz bramk w meczu. W 13 minucie 豉dna akcja Barwiczan po czym Rakowski zagra z pierwszej pi趾i do Gersztyna a ten technicznie uderzy na bramk i z problemem obroni ㄆkasz Kaftan bramkarz Mirstalu. W 21 minucie pi趾 odzyskuje Wojciech ζniucha, udanym dryblingiem mija obro鎍, zagrywa do Buszowieckiego kt鏎y zmarnowa doskona陰 okazj sam na sam z bramkarzem. W 30 minucie z rzutu wolnego do鈔odkowuje Dominik Wo a ㄆkasz Rakowski uderza mocno pi趾 g這w i 鈍ietn interwencj popisa si bramkarz z Miros豉wca broni帷 to uderzenie na rzut ro積y. W 35 minucie kolejn przys這wiow "setk" marnuje Buszowiecki, tym razem po dobrym dograniu Gersztyna. W 43 minucie wzorow akcj wykonali zawodnicy B這ni po kt鏎ej strzelamy drugiego gola. Akcj zapocz徠kowa這 豉dne podanie g鏎 ζniuchy do Zbroszczyka, kt鏎y po okiwaniu jednego obro鎍y z okolic pola karnego dogra do Wojciecha Gersztyna a nasz snajper pewnym technicznym strza貫m przy s逝pku strzeli bramk na 0-2. W 44 minucie jedna z nielicznych akcji gospodarzy w kt鏎ej napastnik gospodarzy pr鏏owa przelobowa Kacpra Tomaszewicza ale nasz bramkarz 鈍ietnie si zachowa i nie da si pokona.

Bez zmian w sk豉dzie drug ods這n rozpocz瘭i Barwiczanie. W 51 minucie jak si p騧niej okaza這 wynik spotkania na 0-3 ustali ㄆkasz Rakowski. Nasi pi趾arze posiadali pi趾, Wojciech Gersztyn z pola karnego dogra do Rakowskiego kt鏎y uderzeniem z pierwszej pi趾i przy s逝pku pokona bramkarza. W 55 minucie za pola karnego uderza Mirstal ale obok s逝pka. W 62 minucie indywidualnie w swoim stylu Gersztyn przeszed obro鎍闚 po czym odda mocny strza kt鏎y 鈍ietnie obroni ㄆkasz Kaftan. W 68 minucie kolejna obrona bramkarza gospodarzy, tym razem uderza celnie Wojciech ζniucha. W 70 minucie pr鏏a gospodarzy a dok豉dniej Grzegorza Muzyki kt鏎y odda mocny strza blisko poprzeczki. W 72 minucie w odst瘼ie minuty trzy strza造 na bramk oddawa Dominik Wo ale niestety 瘸den z nich nie znalaz drogi do bramki. Najbli窺zej by trzeci strza z p馧woleja kt鏎y przelecia minimalnie obok s逝pka. W 75 minucie z造 wyb鏎 podania Macieja Kondratowicza m鏬 si sko鎍zy utrat gola gdyby nie 鈍ietna interwencja w sytuacji sam na sam Kacpra Tomaszewicza. Ostatni gro幡iejszy strza w meczu odda w 88 minucie Patryk Olczyk ale jego uderzenie te obroni bramkarz miejscowych.

Tak瞠 komplet punkt闚 do Barwic przywioz豉 dru篡na B這ni po zwyci瘰twie 3-0. Ta wygrana pozwoli naszym pi趾arzom awansowa na 7 miejsce w tabeli. Trzy punkty z pewno軼i ciesz, ale martwi sytuacja z niekt鏎ymi zawodnikami kt鏎zy zachowuj si nie powa積ie nie pojawiaj帷 si na meczach...

Za tydzie na w豉snym stadionie zesp馧 B這ni podejmie Olimp Z這cieniec.