Strona klubu B這nie Barwice

Strona G堯wna Kadra Tabela Terminarz Statystyki Ligowe Galeria Puchar KOZPNLuty 26 2018 02:03:42

Na remis z Iskr.

W sobotnim meczu towarzyskim zesp馧 B這ni zremisowa w Z這cie鎍u z IV ligow Iskr Bia這gard 1-1. Zawodnicy Paw豉 Drozdowskiego rozegrali dobre spotkanie z kt鏎ego zadowolony by trener B這ni. Mecz z wy瞠j notowanym rywalem by wyr闚nanym meczem, obydwie dru篡ny dobrze gra造 w obronie i trzyma造 pewny poziom. Barwiczanie s w coraz lepszej formie i z pewno軼i dobrze to zwiastuj przed rozgrywkami ligowymi.

Iskra jako pierwsza strzeli豉 bramk w meczu. W 23 minucie po do鈔odkowaniu z rzutu ro積ego i z造m kryciu obro鎍闚 B這ni pi趾 do siatki wpakowa Lisiak. Zawodnicy B這ni odpowiedzieli czwartoligowcom w 37 minucie. ζdn akcj stworzyli nasi pi趾arze wymieniaj帷 kilka poda i ostatecznie Wojciech Gersztyn dogra prostopadle do ㄆkasza Miko豉jczyka kt鏎y w sytuacji sam na sam spokojnym technicznym uderzeniem doprowadzi do remisu. W drugiej po這wie mimo pr鏏 obydwu dru篡n gole ju nie pad造. Co prawda bramk strzeli Wojciech Gersztyn ale nasz napastnik znajdowa si na pozycji spalonej.

W nast瘼n sobot Barwiczanie zagraj z Soko貫m Karlino.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni.

Lider pokonany w sparingu.
W dzisiejszym meczu towarzyskim zesp馧 B這ni w Z這cie鎍u pokona lidera V ligi po rundzie jesiennej, Lech Czaplinek 2-1. By to dobry mecz podopiecznych Paw豉 Drozdowskiego. Nasi zawodnicy o wiele poprawili gr w obronie w por闚naniu z ostatnim meczem i ju dzi widzieli鄉y tego efekty. W grze ofensywnej tyle goli co Mechanikowi nie uda這 si co prawda strzeli ale kilka 豉dnych akcji dzi zesp馧 B這ni przeprowadzi kt鏎e dobrze zwiastuj rund rewan穎w.

Dwie bramki obserwowali鄉y w Z這cie鎍u w pierwszej ods這nie. W 23 minucie na prowadzenie sw鎩 zesp馧 wyprowadzi Wojciech Gersztyn kt鏎y otrzyma podanie od ㄆkasza Zbroszczyka i strza貫m z pola karnego pokona bramkarza. Lech doprowadzi do wyr闚nania za spraw rzutu karnego po faulu Mariusza Dziwirskiego w 44 minucie. W drugiej ods這nie jedynego gola strzeli r闚nie Gersztyn i r闚nie z podania Zbroszczyka. Zesp馧 B這ni po dobrym meczu pokona Lech.

Za tydzie Barwiczanie zagraj sparingowo z Iskr Bia這gard.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni..
Siedemna軼ie bramek w sparingu z Mechanikiem.
A 17 bramek pad這 w sobotnim meczu towarzyskim B這ni z Mechanikiem Bobolice. W meczu rozgrywanym w Z這cie鎍u zesp馧 B這ni pokona Boboliczan wynikiem 10-7. Zawodnicy B這ni w tym meczu byli lepsz dru篡n, st康 te wi瘯sza ilo嗆 strzelonych goli oraz sytuacji podbramkowych. Nale篡 jednak doda i w dru篡nie Mechaniku na bramce wyst瘼owa po篡czony przez nasz zesp馧 Maciej Nowacki a wi璚 nominalny junior naszego klubu graj帷y w poprzedniej rundzie w juniorach i z jednym trzy minutowym wyst瘼em w dru篡nie seniorskiej. Obecnie Maciek jest przesuni皻y przez trenera na bramkarza numer dwa w pierwszym zespole. Trener Pawe Drozdowski po meczu zadowolony by z gry w ofensywie i stwarzanych sytuacjach, a troch mniej w grze obronnej ca貫go zespo逝 i to jest z pewno軼i aspekt kt鏎y musz poprawi Barwiczanie.

Bramki w sparingu z Mechanikiem strzelali : Wojciech Gersztyn 4, ㄆkasz Miko豉jczyk 2, ㄆkasz Zbroszczyk 2, Dominik Wo oraz zawodnik testowany. Asysty zaliczyli z kolei : Dominik Wo 4, zawodnik testowany 3, ㄆkasz Zbroszczyk, Wojciech Gersztyn i ㄆkasz Miko豉jczyk.

Za tydzie zesp馧 B這ni zagra kontrolnie z Lechem Czaplinek.

Pogo lepsza w pierwszym sparingu.

W pierwszym meczu towarzyskim zesp馧 B這ni Barwice uleg w Z這cie鎍u Pogoni Po販zyn Zdr鎩 3-1. Mimo niez貫go meczu podopiecznych Paw豉 Drozdowskiego to Po販zynianie okazali si lepsi i bardziej skuteczniejsi. Honorowe trafienie dla naszej ekipy zaliczy Bartosz Krzy瘸nowski. Natomiast dla naszych rywali gole strzelali : Mateusz Hamer, Grzegorz Wawre鎍zuk i Mateusz Kowalczyk. W naszym zespole zagra這 dw鏂h zawodnik闚 testowych kt鏎zy s ju blisko naszego klubu.

Za tydzie Barwiczanie zagraj z Mechanikiem Bobolice.

W sobot pierwszy sparing.
W poprzedni wtorek (tj.9 stycze) zesp馧 B這ni prowadzony przez Paw豉 Drozdowskiego po przerwie zimowej wznowi treningi w sezonie 2017/18. Na pierwszych dw鏂h zaj璚iach zar闚no frekwencja jak i jako嗆 zadowala豉 naszego trenera. Obecnie w naszym zespole testujemy czterech nowych zawodnik闚. Jak narazie nazwisk podawa nie b璠.

W dalszym ci庵u zesp馧 trenowa b璠zie dwa razy w tygodniu a w dodatku w sobot dojdzie mecz towarzyski. I to w豉郾ie ju w najbli窺z sobot podopieczni trenera Drozdowskiego rozegraj pierwszy mecz kontrolny. Naszym rywalem b璠zie MKP Szczecinek, graj帷y nacodzie w 4 lidze.

Spotkanie z MKP dru篡na B這ni zagra na boisku ze sztuczn nawierzchni w Z這cie鎍u o godzinie 16:00 w najbli窺z sobot.

Pierwszy trening ju we wtorek.

Ko鎍zy si poma逝 przerwa zimowa dla naszych zawodnik闚. Ju we wtorek zesp馧 B這ni prowadzony przez Paw豉 Drozdowskiego wznowi treningi w sezonie 2017/18. W ramach przygotowa do rundy wiosennej nasza ekipa zagra 7 mecz闚 towarzyskich. Pierwszy trening odb璠zie si we wtorek o godzinie 18:00 w hali widowisko-sportowej. Od pierwszych trening闚 b璠ziemy testowa nowych kandydat闚 do gry w naszym zespole. Jednak o nazwiskach poinformuj w dalszej przysz這軼i. Ch皻ni inni zawodnicy kt鏎zy chcieli by spr鏏owa si w 5 ligowym zespole r闚nie mile widziani.
Plan przygotowa B這ni do rundy wiosennej sezonu 2017/18

Znamy ju pe軟y plan przygotowa naszej dru篡ny do rundy wiosennej.

Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego pierwsz raz w nowym roku spotkaj si 9 stycznia o godzinie 18:00 na hali widowisko-sportowej w Barwicach. Treningi odbywa si b璠 dwa razy w tygodniu : we wtorek i w czwartek.

Barwiczanie rozegraj 7 mecz闚 towarzyskich. Wszystkie spotkania odb璠 si na boisku ze sztuczn nawierzchni w Z這cie鎍u, w soboty o godzinie 16:00.

W rozwini璚iu newsa : pe軟a lista mecz闚 towarzyskich
Podsumowanie rundy jesiennej 2017r

W rozwini璚iu newsa zapraszam do zapoznania si z Podsumowaniem rundy jesiennej.
s璠zia g堯wny - Jacek Stasiak

B這nie Barwice -Dar這via Dar這wo 5-2 (W.Gersztyn 23', 38', M.Bernaciak 59', .Zbroszczyk 88', D.Wo 90' - P.Dudek 73', W.Sawicki 89')

Zwyci瘰twem rund jesienn i rok 2017 zako鎍zyli pi趾arze B這ni Barwice. W sobot podopieczni Paw豉 Drozdowskiego rozprawili si z beniaminkiem ligi, Dar這vi Dar這wo wynikiem 5-2. Barwiczanie rozegrali bardzo dobre zawody a zwie鎍zeniem tego by造 zdobyte 3 punkty. Bardzo zadowolony z tego meczu by trener Pawe Drozdowski, kt鏎y chwali swoich graczy za ambicj oraz du膨 wole walki na trudnym boisku, co jest zrozumia貫 o tej porze roku. Pi趾arze B這ni byli praktycznie pod ka盥ym wzgl璠em lepsi od rywali i sam wynik tylko to potwierdza. Przed naszym zespo貫m teraz przerwa zimowa w kt鏎ej by mo瞠 zapadn jakie ruchy transferowe. Je郵i Dyrektor Sportowy klubu ma w planie co wi璚ej ni 5 lig, to z pewno軼i nasz klub musi by aktywny na rynku transferowym aby wzmocni r騜ne pozycj. Jak b璠zie przekonamy si w najbli窺zym czasie.

Pe軟 kadr do dyspozycji podczas meczu z Dar這vi mia trener Drozdowski. W 23 minucie zesp馧 B這ni za spraw Wojciecha Gersztyna wyszed na prowadzenie. Dominik Wo prostopadle dogra do Gersztyna kt鏎y nie pomyli si w sytuacji sam na sam. W 38 minucie zn闚 za spraw Wojtka strzelamy kolejnego gola. Tym razem asyst popisa si ㄆkasz Drab kt鏎y w ko鎍u zagra na swojej ulubionej pozycji w 鈔odku pola i st康 tez dogra do Gersztyna kt鏎y w sytuacji sam na sam uderzy obok bramkarza. To by造 jedyne bramki w pierwszej ods這nie.

Od pocz徠ku drugiej po這wy Ci sami zawodnicy B這ni wyszli na prowadzenie. W 59 minucie wprowadzony kilka minut wcze郾iej Marek Bernaciak strzela bramk na 3-0. Z prawej strony boiska do鈔odkowuje ㄆkasz Miko豉jczyk a Bernaciak plasowanym strza貫m z pierwszej pi趾i umie軼i futbol闚k w siatce. W 73 minucie go軼ie za spraw Piotra Dudka strzelaj kontaktowego gola. W ostatnich trzech minutach meczu pad造 trzy gole. Najpierw w 88 minucie bramk strzela ㄆkasz Zbroszczyk. Boczny obro鎍a B這ni w陰czy si w akcj ofensywn, po czym otrzyma podanie do Draba i po tym dobrym zagraniu Zbroszczyk strzeli bramk. B造skawicznie odpowiedzieli zawodnicy z Dar這wa kt鏎zy za spraw Wiktora Sawickiego pokonuj Mateusza Kowalczuka. Wynik meczu na 5-2 w 90 minucie ustali Dominik Wo. Bernaciak z przed pola karnego podaje do Wosia kt鏎y techniczym strza貫m z prawej nogi pokonuje Marcina Kotasa, bramkarza Dar這vii.

Po zwyci瘰twie nad Dar這vi zesp馧 B這ni awansowa w tabeli na 7 miejsce i te na tym miejscu ko鎍zymy rund jesienn. Zesp馧 B這ni treningi wznowi 9 stycznia. W tygodniu powinno si ukaza podsumowanie rundy jesiennej.

s璠zia g堯wny - Krystian Kraska

Korona Cz這pa - B這nie Barwice 1-0 (T.Syroka 85')

Drugiej pora磬i z rz璠u doznali pi趾arze B這ni. W sobot podopieczni Paw豉 Drozdowskiego przegrali na wyje寮zie z Koron Cz這pa 1-0. By to mecz do嗆 wyr闚nany od samego pocz徠ku, tylko 瞠 gospodarze w ko鎍闚ce potrafili odmieni losy spotkania i wywalczy 3 punkty na swoim terenie. My stracili鄉y bramk po nie najlepszej interwencji naszego bramkarza i dobitce z pola karnego Tomasza Syroki, graj帷ego trenera Korony Cz這pa. W spotkaniu z Koron nie obecni m.in byli stoperzy : ㄆkasz Drab i Mariusz Kreft, Daniel Buszowiecki, ㄆkasz Miko豉jczyk czy Bartosz Krzy瘸nowski. Szkoda przegranego meczu, bo mieli鄉y r闚nie swoje okazj ale niestety nic wpa嗆 nie chcia這. Do rozegrania zosta nam ostatni mecz z beniaminkiem z Dar這wa. Sytuacja kadrowa w dru篡nie nie wygl康a za ciekawie i z pewno軼i je郵i chcemy walczy o co wy瞠j to zmiany kadrowe w przerwie zimowej musz nast徙i.

W pierwszej po這wie du穎 dogodnych sytuacji nie obserwowali鄉y. Nie liczne okazj to rzut wolny wykonywany przez nasz zesp馧 i strza obroniony przez bramkarza oraz lekkie uderzenie Patryka Zaborowskiego. Gospodarze mieli dogodn sytuacj kt鏎ej nie wykorzysta Patryk Rybicki. Druga po這wa przypomina豉 niczym t pierwsz. Wielu okazji podbramkowych nie obserwowali鄉y. Kilka razy nasza obrona zachowywa豉 si niebezpiecznie ale na szcz窷cie oby這 si bez konsekwencji. Dopiero konsekwencj przysz造 w 85 minucie gdzie z boku boiska faulowa Marek Bernaciak. Gospodarze rozegrali kr鏒ko rzut wolny, po czym oddali strza kt鏎y przed siebie wybroni Kowalczuk a z pola karnego Tomasz Syroka skuteczn dobitk wyprowadzi sw鎩 zesp馧 na prowadzenie. Przy tym uderzeniu najprawdopodobniej by spalony ale s璠zia g堯wny uzna bramk. Po stracie bramki Barwiczanie ruszyli do ataku jednak nie uda這 si odrobi strat. Z dystansu pr鏏owa Dominik Wo a w ostatniej minucie Mariusz Dziwirski uderzy z g這wy ale prosto w bramkarza.

Do zako鎍zenia rundy jesiennej zosta ostatni mecz z Dar這vi Dar這wo kt鏎y rozegramy w nast瘼n sobot.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni .
Twierdza w Barwicach zdobyta.

XIII kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
MGLKS B這nie Barwice - PKS Wiekowianka Wiekowo
11.11.2017r 14:00
s璠zia g堯wny - Mariusz Rybicki

B這nie Barwice - Wiekowianka Wiekowo 0-2 (P.Szczygie 77', Sz.Rogala 83')

Seria kolejnych zwyci瘰tw z rz璠u B這ni zosta豉 w sobot 11 listopada przerwana przez Wiekowiank Wiekowo. Przyjezdni z Wiekowa pokonali nasz zesp馧 na naszym stadionie 2-0, przyczyniaj帷 si do pierwszej pora磬i w tym sezonie na w豉snym boisku podopiecznych Paw豉 Drozdowskiego. Go軼ie byli bardziej zdeterminowani i przede wszystkim skuteczni w por闚naniu do naszej dru篡ny. Dwa celne trafienia znalaz造 drog do bramki strze穎nej przez Mateusza Kowalczuka. Pi趾arze B這ni grali lepiej od rywali, tworzyli wi璚ej sytuacji, tylko co z tego jak skuteczno嗆 Barwiczan po prostu by豉 kiepska. Klasyk mawia niewykorzystane sytuacj si mszcz i tego dzi mieli鄉y potwierdzenie. Kilka bardzo dobrych sytuacji z pierwszej po這wy powinni鄉y zamieni chocia瘺y na jedn bramk. Kolejny mecz w kt鏎ym 鈍ietnych sytuacji nie potrafi wykorzysta m.in Daniel Buszowiecki. W drugiej po這wie przyjezdni przes康zili o losach spotkania, w niej Barwiczanie grali nieco s豉biej, stracili dwie 豉dne bramki oraz nadal podtrzymali sw nieskuteczno嗆.

Pierwszy raz w sezonie trener Pawe Drozdowski mia do dyspozycji 18 zawodnik闚 do gry. Od pierwszych minut meczu to B這nie zadawa造 wi璚ej atak闚 jak i w ca貫j pierwszej po這wie. W 9 minucie Dominik Wo przek豉da dw鏂h obro鎍闚 z Wiekowa po czym oddaje strza kt鏎y broni Marek Kapa豉. W 13 minucie szcz窷liwie zako鎍zy這 si niepewne wyj軼ie z bramki Kowalczuka, niecelnym uderzeniem. W 22 minucie w dogodnym miejscu do oddania strza逝 by Daniel Buszowiecki, ale ten strza by s豉by i bramkarz Wiekowianki problemu z nim nie mia. W 25 minucie 豉dna akcja B這ni kt鏎 rozpocz掖 ㄆkasz Drab udanym odbiorem, po chwili zagra do Mariusza Dziwirskiego kt鏎y z pierwszej pi趾i odegra do Gersztyna, Wojtek okiwa jednego z obro鎍闚 po czym zagra prostopadle do Buszowieckiego kt鏎y zamiast odda strza z dobrej pozycji, postanowi jeszcze podawa i zrobi to niecelnie psuj帷 ca陰 akcj. W kolejnej akcji strza Marka Bernaciak broni Kapa豉. W 30 minucie kolejna nieudana pr鏏a Buszowieckiego. Z pierwszej pi趾i pogra ㄆkasz Miko豉jczyk z Wojciechem Gersztynem, kt鏎y dogra do Daniela a ten odda bardzo s豉be uderzenie. W 42 minucie z rzutu ro積ego do鈔odkowuj przyjezdni i strza z g這wy blisko s逝pka. Pierwsza po這wa bez bramek.

W 53 minucie kontra naszego zespo逝, po czym na szybko軼i Buszowiecki mija dw鏂h pi趾arzy Wiekowianki, zagrywa do Miko豉jczyka kt鏎y odgrywa z pierwszej pi趾i do Gersztyna a nasz najlepszy strzelec b璠帷 w trudnej pozycji oddaje strza obok bramki. W 69 minucie za pola karnego uderza napastnik z Wiekowa, Szymon Rogala i nad poprzeczk. W 70 minucie kolejna sytuacja B這ni. ㄆkasz Zbroszczyk podaje do Dominika Wosia kt鏎y z linii pola karnego uderza w bramk i to uderzenie broni bramkarz. W 75 minucie sk豉dn akcj stworzyli przyjezdni po czym oddali strza bardzo blisko s逝pka. W 77 minucie zawodnicy Wiekowianki Wiekowo mieli powody do rado軼i. Rzut wolny dla WW z oko這 30 metra, pierwszy zawodnik wysuwa pi趾 do Piotra Szczyg豉 kt鏎y mocnym bombowym uderzeniem z daleka pokonuje Mateusza Kowalczuka kt鏎y nawet nie ruszy do tej futbol闚ki, 0-1. W 83 minucie Szymon Rogala ustali wynik meczu. D逝ga pi趾i z formacji obronnej przelatuje nad ㄆkaszem Drabem kt鏎y 幢e oceni tor lotu pi趾i, Rogala sprytnie k豉dzie na ziemie udanym zwodem Krefta po czym maj帷 ju przed sob Kowalczuka oddaje celny strza przy s逝pku, 0-2. W 90 minucie czerwon kartk otrzyma Mariusz Kreft za g逝pie kopni璚ie pi趾arza Wiekowianki. Po czterech meczach doliczonych spotkanie zako鎍zy這 si wygran Wiekowianki Wiekowo 2-0.

A wi璚 pora磬 doznali pi趾arze B這ni w meczu z Wiekowiank. Napewno szkoda tego meczu bo wygrana w tym meczu pozwoli豉 by nam awansowa na podium w tabeli. A tak zaliczamy spadek o dwie lokaty. Ci篹ko dzi indiwidualnie opisa co o najlepszych zawodnikach w naszym zespole, bo ka盥y zagra na podobnym poziomie. Niekt鏎zy zawodnicy niestety nie s w dobrej formie i wida to ju po raz kolejny z rz璠u...

W nast瘼n sobot pi趾arze B這ni wybior si na daleki wyjazd do Cz這py na mecz z miejscow Koron.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni i przebieg meczu.