Strona klubu Błonie Barwice

Strona Główna Kadra Tabela Terminarz Statystyki Ligowe Galeria Puchar KOZPNSierpień 20 2018 02:37:33

Do meczu z Olimpem Złocieniec pozostało :
Trzy punkty w starciu z Kotwicą II Kołobrzeg.
---

II kolejka Koszalińskiej Klasy Okręgowej 2018/19
MKP Kotwica II Kołobrzeg - MGLKS Błonie Barwice
Stadion Miejski w Gościnie
18.08.2018r 17:00
sędzia główny - ??

Kotwica II Kołobrzeg - Błonie Barwice 0-2 (A.Furman 25', M.Bernaciak 27')

Drugie zwycięstwo w sezonie 2018/19 w drugim meczu odnieśli zawodnicy Błoni Barwice. Nasz zespół w sobotę mierzył się na wyjeździe w Gościnie z Kotwicą II Kołobrzeg i podopieczni Pawła Drozdowskiego wygrali ten mecz wynikiem 2-0. Tym samym Barwiczanie mają jako jedna z czterech drużyn komplet punktów po rozegranych dwóch meczach. Spotkanie z Kotwicą z pewnością do łatwych nie należało. Rezerwy trzecioligowej drużyny tworzyli młodzi zawodnicy którzy widać że są dobrze przygotowani do rozgrywek pod względem kondycyjnym i piłkarskim. Pokazała to m.in pierwsza połowa w której przy bezbramkowym rezultacie gospodarze mogli wyjść kilka razy na prowadzenie lecz nasz zespół ratowało spojenie bramki oraz poprzeczka. Barwiczanie cierpliwie czekali na swoje nadarzające się okazje które przyszły w 25 i w 27 minucie i ostatecznie zadecydowały o końcowym rezultacie. W przebiegu całego spotkania gra Błoni mogła się podobać biorąc pod uwagę brak trzech podstawowych zawodników z ostatniego meczu ale również kilka mankamentów czy minusów znaleźli byśmy bez problemu. Świetny spokój w defensywie wniósł najnowszy nabytek Błoni czyli Piotr Kusiak. Jego pewność, przewidywanie sytuacji i właśnie spokój mogła się bardzo podobać i tym samym dla mnie samego był najlepszym zawodnikiem tego meczu. Naprawdę kształtuje nam się fajna ekipa która może sporo namieszać w tej lidze.

Dzisiejsze spotkanie nasz zespół rozpoczął bez : Łukasza Zbroszczyka, Mariusza Krefta i Mateusza Przybysza. Pierwsze minuty spotkania z pewnością były z przewagą Kotwicy. W 15 minucie indywidualnie pokazał się skrzydłowy Kotwicy który z pola karnego uderzył mocno blisko słupka. W 16 minucie dużo szczęścia miała nasza ekipa. Skrzydłowy rezerw z łatwością minął Huberta Skwarka po czym uderzeniem z przed pola karnego trafił w spojenie bramki słupka z poprzeczką. Trzy minuty później po raz kolejny ten sam zawodnik gospodarzy mocno uderza na bramkę, Kowalczuk wybija piłkę przed siebie ale tam zawodnik który próbował dobijać uderzenie znajdował się na pozycji spalonej. Kolejne szczęście podopieczni trenera Drozdowskiego mieli w 24 minucie w której to bombowym uderzeniem z pola karnego popisał się jeden z zawodników Kotwicy i piłka odbiła się od poprzeczki uderzając tym samym w linię bramkową. Młodzi gracze nie wykorzystali swoich okazji natomiast pierwszą swoją groźniejszą okazję wykorzystali Barwiczanie którzy w 25 minucie wyszli na prowadzenie. Przed polem karnym faulowany był Wojciech Gersztyn i nasz zespół wykonywał niebezpieczny rzut wolny. Do piłki podszedł Arkadiusz Furman który bardzo ładnym uderzeniem ominął mur i wpakował futbolówkę do siatki, bramkarz nawet nie drgnął, 0-1. Niespełna dwie minuty później cieszyliśmy się z drugiej bramki strzelonej przez nasz zespół. Ładna akcja Barwiczan która poprzedzona była kilkoma zagraniami, przy linii końcowej Wojciech Gersztyn dośrodkował w pole karne, piłka przeszła przez obrońców i trafiła na głowę Marka Bernaciaka który tzw. "szczupakiem" wpakował piłkę do bramki, 0-2. W 30 minucie świetnie w swoim stylu Wojciech Łaniucha kiwa trzech zawodników rezerw po czym delikatnie za mocno dograł prostopadłe podanie do wybiegającego Arka Furmana. Do końca pierwszej połowy obydwie ekipy nie stworzyły już groźniejszych sytuacji.

Bez zmian drugą połowę rozpoczęli Barwiczanie. W 48 minucie z rzutu rożnego dośrodkowuje Bernaciak a Furman oddaje strzał z głowy który broni bramkarz. W 56 minucie z rzutu wolnego nad bramką uderzył Dominik Woś. W 59 minucie długie dokładne zagranie Patryka Kowalczyka do Wojciecha Łaniuchy który z przed szesnastki uderza bardzo blisko słupka. Druga połowa rozgrywała się w spokojnym tempie, gdzie gospodarze próbowali zagrażać bramce Kowalczuka ale dobrze grająca obrona Błoni na zbyt wiele nie pozwalała piłkarzom Kotwicy II. W 72 minucie Mateusz Kowalczuk broni sytuację sam na sam. Mało ataków w drugiej połowie tworzyli nasi piłkarze. W doliczonym czasie gry Kotwiczanie mieli stuprocentową sytuację w której to jednak napastnik mając już prawie pustą bramkę uderzył nad poprzeczką. Spotkanie zakończyło się wygraną Błoni 2-0.

Cieszy druga wygrana Błoni w nowym sezonie. Myślę że dopiero rozkręca się nasza drużyna i tak naprawdę to na co nas stać pokażemy za kilka kolejek. Gratulacje należą się naszym piłkarzom za wywalczone 3 pkt. Czyste konto zachowane przez Mateusza Kowalczuka pokazuję ze cała linia defensywy zagrała dobrze oraz z dużym szczęściem. Pierwszą bramkę w oficjalnym meczu strzelił dziś Arkadiusz Furman i była to bramka ładnej urody z rzutu wolnego. Gola z kolei nie strzelił Wojciech Gersztyn ale za to dołożył ważną jedną asystę i to po faulu na nim bramkę z rzutu wolnego strzelił Furman. Trzeba przyznać że wszystkie wzmocnienia Błoni były jak najbardziej trafione i jak się okazuje dobrym wyborem. Kolejne 90 minut zaliczył Adam Kalota która dzielnie rządził obroną ze świetnym Piotrem Kusiakiem.

Kolejny mecz Barwiczanie rozegrają w następną sobotę. Na Stadionie Miejskim w Barwicach podejmiemy Olimp Złocieniec.

W rozwinięciu newsa : przebieg meczu oraz skład Błoni.

Piotr Kusiak piłkarzem Błoni !

Piłkarz MKP Szczecinek Piotr Kusiak został wypożyczony do naszego klubu na rok czasu. Piotr jest stoperem i wzmocni naszą linie obrony. Przez całą swą karierę związany był z Darzborem oraz MKP Szczecinek.

Nowy obrońca Błoni ma 28 lat i bardzo duże doświadczenie na IV ligowych boiskach oraz III ligowych (Darzbór Szczecinek). Przez ten okres był praktycznie cały czas podstawowym piłkarzem klubu. Piotr Kusiak ma 187 wzrostu oraz 84 kg wagi. Debiut Piotra już w sobotnim meczu z Kotwicą II Kołobrzeg.

Pierwsze 3 punkty w nowym sezonie !
darmowy hosting obrazków---

I kolejka Koszalińskiej Klasy Okręgowej.
MGLKS Błonie Barwice - MGLKS Korona Człopa
Stadion Miejski w Barwicach
15.08.2018r 17:00
sędzia główny - Basiejko

Błonie Barwice - Korona Człopa 2:1 (W.Gersztyn 43', 58' - D.Maciejasz 20')

Od zwycięstwa i trzech zdobytych punktów rozpoczęli sezon 2018/19 piłkarze Błoni Barwice. Nasi zawodnicy w sobotnie popołudnie podejmowali na Stadionie Miejskim w Barwicach Koronę Człopa. Podopieczni Pawła Drozdowskiego po dosyć trudnym meczu pokonali przyjezdnych wynikiem 2-1. Przedmeczowe prognostyki o dużej ilości wzmocnień w drużynie Korony przewidywały że może to być ciężkie spotkanie i od pierwszych minut to się potwierdzało. Zespół Błoni rozegrał dwie różne połowy i jako całokształt ciężko powiedzieć że był to nie wiadomo jak dobry mecz Barwiczan. Pierwsza połowa jednym słowem była słaba w wykonaniu podopiecznych trenera Drozdowskiego. Mimo strzelenia pięknej bramki przez Wojtka Gersztyna, to jednak Korona stwarzała sobie więcej sytuacji i przeważała na boisku. Z kolei po przerwie inny zespół Błoni wyszedł na murawę. Szybsza gra, dokładne podania oraz przede wszystkim stwarzane okazje bramkowe pozwoliły Barwiczanom wyjść na prowadzenie i ostatecznie dowieźć wygraną do końca meczu. Nasz zespół z pewnością stać na więcej jeśli chodzi o jakość gry i inne aspekty piłkarskie ale najważniejsze że zdobyliśmy na inauguracje 3 punkty i z tego musimy się cieszyć. Potrafili się podnieść nasi zawodnicy po utraconej bramce i za to im trzeba gratulować. Już w pierwszej kolejce świetną formą błysnął król strzelców poprzedniego sezonu czyli Wojciech Gersztyn.

W najmocniejszym obecnie składzie mecz rozpoczęli nasi piłkarze. Pierwsi do groźnej sytuacji doszli zawodnicy z Człopy. W 8 minucie po celnym uderzeniu z pola karnego piłka przeleciała blisko słupka. W 18 minucie idealną okazję do zdobycia bramki miał Łukasz Mikołajczyk. Woś zagrał do Gersztyna który cwanie przepuścił futbolówkę, doszła ona do Mikołajczyka który wyszedł sam na sam z bramkarzem uderzając ostatecznie tylko w słupek. W 20 minucie goście wyszli na prowadzenie. Mariusz Kreft za lekko dogrywa do Marka Bernaciaka, przejął to podanie gracz Korony który podał w pole karnego do Dariusza Maciejasza, ten wygrał walkę o piłkę z Mateuszem Kowalczukiem i strzałem do pustej bramki wyprowadził Koronę na prowadzenie, 0-1. W 29 minucie Kreft po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bernaciaka uderza z głowy nad bramką. Na wyrównanie czekaliśmy do 43 minuty. Bernaciak dogrywa z rzutu rożnego do Gersztyna, a ten mocnym strzałem huknął za pola karnego na bramkę i piłka odbijając się jeszcze od słupka wpadła pod poprzeczkę bramki, piękne wyrównanie naszego snajpera, 1-1. Po pierwszych 45 minutach remis.

Bez zmian drugą odsłonę rozpoczęli nasi piłkarze. W 50 minucie zmuszony do przeprowadzenia zmiany był trener Drozdowski. Kontuzjowanego Mariusza Krefta zastąpił debiutujący Arkadiusz Furman. W 58 minucie piłkę odebrał zawodnikowi gości Dominik Woś, podał do Wojciecha Łaniuchy który dośrodkował w środek pola karnego do będącego na wolnej pozycji Gersztyna, bramkarz z Człopy minął się z piłką i nasz napastnik tym samym strzelił drugą bramkę w meczu, 2-1. W 61 minucie jedna z ładniejszych akcji Błoni w tym meczu. Kilka celnych podań wymienili Barwiczanie po czym Gersztyn zgrał piłkę do Furmana który pięknym uderzeniem z powietrza uderzył celnie na bramkę i z wielkim kłopotem bramkarz Korony wybił to uderzenie na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mocne uderzenie z pola karnego wykonał Gersztyn ale jego uderzenie wypiąstkował bramkarz. W 68 minucie z rzutu wolnego za pola karnego nad bramką uderzył Wojciech Gersztyn. W 85 minucie zespół Błoni powinien strzelić trzecią bramkę. W bardzo dogodnej kontrze ostatecznie piłkę po nieudanej kiwce stracił Wojciech Łaniucha i akcja spełza na niczym. Do końca meczu obydwa zespoły nie zagroziły już groźniej pod bramkami i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 dla Błoni.

Także pierwsze zwycięstwo odnieśli w nowym sezonie nasi zawodnicy. Debiuty w nowym klubie zaliczyli Mateusz Przybysz, Adam Kalota i Arkadiusz Furman. Mateusz wiele wniósł w szeregi obrony i już teraz możemy powiedzieć że jest to duże wzmocnienie Błoni. Pewna gra z tyłu oraz dobre wyprowadzenie piłki kształtują Mateusza w roli lidera obrony. Dużo do gry wniósł wprowadzony w drugiej połowie Arkadiusz Furman i tym samym pokazał że trener Drozdowski może na niego liczyć jeśli chodzi o wybór do pierwszego składu. Z naszych "starych" zawodników wciąż klasę pokazuję Wojciech Gersztyn, dziś pierwsze dwa gole w nowym sezonie. Bardzo dobry mecz w środku pola rozegrał Dominik Woś.

Drugi mecz w rundzie jesiennej zawodnicy Błoni rozegrają już w sobotę. Na wyjeździe zagramy z Kotwicą II Kołobrzeg. Mecz odbędzie się jednak na boisku w Gościnie. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00.

W rozwinięciu newsa : składy obydwu drużyn oraz przebieg meczu.

Czterech nowych zawodników w Błoniach.
Od rundy jesiennej w naszym zespole będziemy oglądać czterech nowych zawodników. Są to : Mateusz Przybysz, Adam Kalota, Michał Markiewicz oraz Arkadiusz Furman.

Mateusz Przybysz do Błoni trafił z Iskry Białogard w której grał w poprzednim sezonie w IV lidze. Zresztą od dziecka reprezentował ten klub. Mateusz to typowy nominalny stoper którego naszemu zespołowi brakowało w ostatnich sezonach. Grając w parze z Mariuszem Kreftem powinni stworzyć bardzo dobrą i solidną linie obrony. Tego zawodnika doskonale zna trener Błoni Paweł Drozdowski z którym miał przyjemność pracować jeszcze kiedy nasz trener prowadził właśnie klub z Białogardu. Nowy stoper Błoni ma 27 lat, 182 cm wzrostu oraz 85 kg wagi.

Adam Kalota do Błoni przybył z Pogoni Połczyn Zdrój. Został On wypożyczony na rok czasu z beniaminka IV ligi, Pogoni Połczyn Zdrój. Głównie występujący na obronie, środek bądź lewa strona. Dobre występy w sparingach oraz solidna praca wykonywana przez Adama na treningach powinna nam zaowocować w solidnego gracza pierwszej jedenastki. Nowy nabytek Błoni niebawem obchodził będzie 22 urodziny.

Michał Markiewicz z kolei przyszedł do Barwic z klubu Pionier 95 Borne Sulinowo. 22 letni boczny obrońca bądź skrzydłowy. W swoim macierzystym klubie był jednym z liderów drużyny. Michał jest wychowankiem Pioniera i w swoim okresie życia występował do tej pory jedynie tam. Z pewnością głównymi atutami Michała jest szybkość oraz waleczność i tym z pewnością spodobał się trenerowi Drozdowskiemu. Z powodu drobnej kontuzji nabawionej w meczu towarzyskim z Pogonią Połczyn Zdrój istnieje możliwość że pierwsze kolejki Michał będzie poza kadrą. Nowy zawodnik Błoni ma 172 wzrostu oraz 57 kg wagi.

Czwartym graczem jest Arkadiusz Furman. Arek trafił do nas z Grafu Bukówko. Napastnik bądź skrzydłowy mogący grać na dwóch stronach boiska. Jego atutem jest szybkość oraz bardzo dobry strzał z lewej nogi. W sparingach przedsezonowych dobrze pokazywał się w ataku i z pewnością puka do drzwi pierwszego składu drużyny. Strzelił trzy bramki w meczach kontrolnych. Arek urodził się w roku 1997. Ma 178 cm oraz 76 kg. W poprzednim sezonie grał w A klasowym Grafie Bukówko i strzelił tam około 20 bramek. Ponadto występował również w Juniorach i Seniorach Głazu Tychowo oraz w Radewie Białogórzyno.
Podsumowanie okresu przygotowawczego.

Zespół Błoni zakończył już okres przygotowawczy do sezonu 2018/19 jeśli chodzi o mecze towarzyskie. Przed inauguracją rundy jesiennej Barwiczan czekają już jedynie dwa treningi. Podopieczni Pawła Drozdowskiego w nogach mają sześć meczy towarzyskich oraz kilkanaście treningów. Cztery sparingi wygrała nasza drużyna, natomiast dwa przegrała. Z frekwencją podczas meczy towarzyskich bywało różnie także do końca nie ma co przywiązywać wagi do niektórych wyników.

W najbliższą środę zespół Błoni rozpocznie swoje rozgrywki ligowe podejmując na własnym stadionie Koronę Człopa.

W rozwinięciu newsa : wyniki meczów towarzyskich.
Spokojne 90 minut z Głazem Tychowo.

Głaz Tychowo był przedostatnim rywalem piłkarzy Błoni Barwice w meczach towarzyskich przygotowujących zespół do rundy jesiennej Koszalińskiej Klasy Okręgowej. Piłkarze Błoni pokonali swoich rywali wynikiem 3-0. Mimo mocnego składu Barwiczanie zagrali średni mecz w którym straszną bolączką były wykańczanie ostatnich podań w polu karnym Tychowian. Zdecydowanie brakowało dziś szczęścia i skuteczności podopiecznym Pawła Drozdowskiego. Cieszyć może zachowane czyste konto bramkarzy Błoni, ale prawdę mówiąc sytuacji podbramkowych przyjezdnych mógłbym policzyć na palcach jednej dłoni. Barwiczanie mają w nogach kolejny mecz sparingowy i musimy mieć nadzieje że odpowiednia forma przyjdzie na pierwsze starcie ligowe które nadchodzi wielkimi krokami, bo już za 8 dni (następna środa).

W pierwszej odsłonie goli nie obserwowaliśmy ale najdogodniejsze okazje do strzelenia bramek miał nasz najlepszy strzelec Wojciech Gersztyn. W 10 minucie bardzo dobrą okazję miał Gersztyn ale w sytuacji w której miał już prawie pustą bramkę uderzył nad nią. W 25 minucie Gersztyna ładnym prostopadłym podaniem obsłużył zawodnik testowany a Wojtek będąc sam na sam z bramkarzem uderzył obok słupka. W ostatniej akcji przed przerwą w dogodnej pozycji w polu karnym był Wojtek ale tu również zabrakło mu skuteczności i ostatecznie jego uderzenie obronił Sędzicki. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 58 minucie. Za pola karnego na uderzenie zdecydował się Wojciech Łaniucha, jego mocne uderzenie przed siebie wybija bramkarz z Tychowa a w odpowiednim miejscu znalazł się Gersztyn który pewnie wpakował piłkę do siatki strzelając swojego pierwszego gola w meczu. W 73 minucie faulowany w polu karnym został Marek Bernaciak i on sam podszedł do jedenastki którą pewnie wykonał. Wynik meczu w 85 minucie ustalił Gersztyn. Akcja podobna do tej w której strzeliliśmy pierwszego gola. Za pola karnego Łaniucha mocnym strzałem trafia w poprzeczkę, piłka w pole karne spada pod nogi Gersztyna który na dwie próby pokonał bramkarza. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Błoni 3-0.

W sobotę ostatni mecz towarzyski rozegrają Barwiczanie. Rywalem będzie Kotwica II Kołobrzeg.

W rozwinięciu newsa : skład Błoni..

Siedem bramek w kolejnym test meczu.

W sobotnie popołudnie zespół Błoni rozgrywał kolejny mecz towarzyski. Zawodnicy z Barwic mierzyli się na Stadionie Miejskim w Barwicach z IV ligowym Gryfem Polanów. Rywale nacodzień grający ligę wyżej pokonali podopiecznych Pawła Drozdowskiego wynikiem 4-3. Gole dla Barwiczan strzelali : Zawodnik Testowany, Łukasz Mikołajczyk oraz Dominik Woś. Mimo porażki z pewnością był to dobry sparing naszej drużyny. Pierwszą połowę wygrały Błonie po bramce Zawodnika Testowanego. W drugiej z kolei goście wymienili prawie całą jedenastkę, natomiast wielkich roszad nie mógł przeprowadzić trener Drozdowski i nieco słabsza kondycja zadecydowała o stracie czterech bramek w czasie kilkunastu minut. Ostatnie słowa jednak należały do naszych piłkarzy którzy potrafili strzelić jeszcze dwie bramki. Najpierw Łukasz Mikołajczyk, a wynik meczu ustalił pięknym uderzeniem w same okienko Dominik Woś.

We wtorek Barwiczanie zagrają towarzysko z Głazem Tychowo o godzinie 19:00.

Orzeł Łubowo pokonany w sparingu.

We wtorkowym sparingu zespół Błoni pokonał Orzeł Łubowo 4-1. Bramki w tym meczu zdobyli : Wojciech Gersztyn, dwie Zawodnik Testowany oraz bramka samobójcza. Nasi piłkarze zagrali niezły sparing, ale wciąż to nie jest to na co stać naszych piłkarzy. Znów nie obyło się bez braków podstawowych zawodników. Z pewnością dobrze wypadli testowani zawodnicy o których w niedalekiej przyszłości podam więcej szczegółów.

W sobotę zespół Błoni zmierzy się na Stadionie Miejskim w Barwicach z IV ligowym Gryfem Polanów.

W rozwinięciu newsa : skład Błoni.
Pogoń gromi Błonie w sparingu.
W mocno rezerwowym składzie przyszło dziś grać zawodnikom Błoni przełożony towarzyski mecz z beniaminkiem IV ligi Pogonią Połczyn Zdrój. Z pewnością zmiana terminu tego sparingu(miał odbyć się w sobotę o 16:00) nie wyszła na dobre naszej drużynie, która miała spore problemy kadrowe. Pogoń która zebrała cały podstawowy skład pewnie ograła nasz zespół wynikiem 9-1. Ciężko cokolwiek pisać po takim meczu ale wszystko widać było na murawie. Pogoń dominowała, Pogoń stwarzała więcej sytuacji i przede wszystkim Pogoń strzelała bramki. Barwiczanie którzy co ciekawe jako pierwsi wyszli na prowadzenie po bramce z rzutu karnego Marka Bernaciaka w dalszej odsłonie spotkania nie potrafili pokonać Wojciecha Ostrowskiego. Z pewnością niektórzy zawodnicy wnioski wyciągną z tego spotkania, ale tak naprawdę nie ma co brać sobie tego wyniku do głowy. Przed zespołem kolejne treningi oraz mecze towarzyskie które mają przygotować zespół do dobrej formy w zbliżającej się rundzie jesiennej.

W 10 minucie zespół Błoni wyszedł na prowadzenie. W polu karnym faulowany był Marek Bernaciak i sam faulowany wykonał pewnie jedenastkę. Na wyrównanie jednego długo nie czekaliśmy. W 14 minucie Pogoń ładnie rozklepała krótkimi podaniami obronę Błoni i w finalizacji Mateusz Kowalczyk pewnym technicznym uderzeniem pokonał Kacpra Tomaszewicza. Ta bramka zapoczątkowała fatalny okres gry naszej ekipy. W odstępie 15 minut podopieczni Pawła Drozdowskiego stracili pięć bramek. Kolejne bramki zdobywali : Grzegorz Wawreńczuk, Sławomir Woszczyński oraz dwie stoper Pogoni Adrian Pietrzela. W zdobyciu tych bramek Połczynianom pomagali również nasi zawodnicy którzy źle zachowywali się w tych akcjach bramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:1 dla Pogoni Połczyn Zdrój. W drugiej odsłonie gole strzelali już tylko przyjezdni. Ozdobą meczu z pewnością była bramka Igora Walczaka w 75 minucie który uderzeniem z tzw."nożyc" z okolic pola karnego umieścił futbolówkę wprost w okienko bramki Tomaszewicza. Ręce same składały się do braw po tej bramce. Ósmą i dziewiątą bramkę dla Połczynian strzelili Mateusz Hamer i Robert Woszczyński.

We wtorek zespół Błoni zagra towarzysko z Orłem Łubowo.

Mechanik Bobolice rozgromiony w meczu towarzyskim.
W piątek swój drugi mecz towarzyski rozgrywała drużyna Błoni. Podopieczni Pawła Drozdowskiego podejmowali w Barwicach rywala z ligi, Mechanik Bobolice. Nasi piłkarze po bardzo dobrym sparingu rozgromili przyjezdnych wynikiem 10-0. Zadowolony z wyniku jak i samej gry był trener Drozdowski. Jednak z pewnością nie ma co wpadać w zachwyt tylko konsekwentnie nadal trenować i szlifować formę która powinna przyjść wraz z rozpoczęciem meczy ligowych. Z dzisiejszego meczu z pewnością najbardziej cieszy obrona która zagrała na zero z tyłu, a wśród wszystkich zawodników było widać duże zaangażowanie. Zadowala również postawa rezerwowych którzy wchodząc na boisko dostają swoje minuty do pokazania się.

Nastąpił również zwrot w sprawie transferu Mateusza Kowalczuka który jednak postanowił zostać w naszym klubie i nadal reprezentować barwy Błoni.

Gole w dzisiejszym sparingu strzelali : Łukasz Mikołajczyk 3, Łukasz Zbroszczyk 2, Marek Bernaciak, Wojciech Gersztyn, Wojciech Łaniucha, Maciej Nowacki oraz Daniel Buszowiecki.

Kolejny sparing Barwiczanie rozegrają w następną sobotę a rywalem będzie Pogoń Połczyn Zdrój.

Mecze Błoni w rundzie jesiennej.

Do rozpoczęcia sezonu piłkarzy Błoni pozostał niecały miesiąc. Od nowego sezonu zaszły małe zmiany w nazewnictwie ligi. Barwiczanie występować będą w Klasie Okręgowej. Niżej będzie Klasa A, B i C. W przypadku awansu do ligi wyżej, nasz zespół występował by w IV lidze.

Zespół Błoni sezon 2018/19 zainauguruje w środę 15 sierpnia domowym meczem z Koroną Człopa. Początek meczu zaplanowany został na godzinę 17:00. Rundę jesienną zakończy pojedynek na wyjeździe z Wieżą Postomino.

W rozwinięciu newsa : wszystkie mecze Błoni w rundzie jesiennej.