Strona klubu B這nie Barwice

Strona G堯wna Kadra Tabela Terminarz Statystyki Ligowe Galeria Puchar KOZPNPa寮ziernik 22 2018 11:00:57

s璠zia g堯wny - Filip Stempi雟ki

B這nie Barwice - Olimp Z這cieniec 6:1 (.Miko豉jczyk 13', W.Gersztyn 35', 39', W.ζniucha 41', A.Furman 50', 71')

Trzecie zwyci瘰two z rz璠u w rundzie jesiennej odnie郵i pi趾arze B這ni Barwice. W sobotnie popo逝dnie Barwiczanie pokonali Olimp Z這cieniec 6-1. Spotkanie kt鏎e sta這 na niezbyt wysokim poziomie lepiej rozegrali nasi zawodnicy kt鏎zy przed meczem byli zdecydowanymi faworytami. Na boisku tylko to potwierdzili podopieczni trenera Paw豉 Drozdowskiego i zas逝瞠nie po 90 minutach meczu mogli si cieszy ze zdobytych kolejnych trzech punktach. Ci篹ko jest dzi oceni gr B這ni kt鏎zy za rywala mieli bardzo s豉b dru篡n i tak naprawd swoj gr dostosowali si do rywali. Mimo wysokiego wyniku wielkich fajerwerek z pewno軼i nie by這 z gry zawodnik闚 . Kilka 豉dnych akcji mogli鄉y zaobserwowa w dru篡nie gospodarzy ale tak naprawd gdyby鄉y dzi trafili na lepszego rywala to tak 豉two mog這 by nie by. Jestem przekonany 瞠 dru篡na Olimpu b璠zie w tym sezonie mocno walczy豉 oto aby utrzyma si w tej lidze. Barwiczanie inkasuj帷 w sobotnim meczu 3 punkty obecnie s wiceliderami w tabeli. Liderem jest dru篡na Lecha Czaplinek kt鏎a wyprzedza nas lepszym bilansem bramkowym.

Zesp馧 B這ni mecz rozpoczyna m.in bez Kowalczuka, Zbroszczyka, Krefta czy Bernaciaka. Ju w 3 minucie miejscowi powinni wyj嗆 na prowadzenie. D逝gie podanie Gersztyn wykona do ζniuchy kt鏎y w swoim stylu wyprzedzi obro鎍闚, po czym do鈔odkowa wprost na g這w Arkadiusza Furmana kt鏎y b璠帷 przed bramkarzem uderzy z g這wy a jego strza 鈍ietnie na rzut ro積y obroni bramkarz. W 13 minucie Barwiczanie wyszli na prowadzenie. Kolejna kapitalna indywidualna akcja ζniuchy po kt鏎ej do鈔odkowa do niepilnowanego ㄆkasza Miko豉jczyka kt鏎y pewnym uderzeniem wyprowadzi sw鎩 zesp馧 na prowadzenie, 1-0. Jednak rado嗆 gospodarzy d逝go nie trwa豉. Nieporozumienie w szeregach obronnych naszej dru篡ny wykorzysta pi趾arz ze Z這cie鎍a kt鏎y mocnym uderzeniem z okolic pola karnego pokona Kacpra Tomaszewicza, 1-1. W 22 minucie z rzutu wolnego obok bramki uderza Wojciech Gersztyn. Z kolei w 27 minucie po do鈔odkowaniu z rzutu ro積ego Wojtka ζniuchy, Hubert Skwarek z g這wy uderza nad poprzeczk. W 34 minucie zagranie pi趾i r瘯 obro鎍y Olimpu w polu karnym i s璠zia g堯wny wskazuje na jedenasty metr. Rzut karny pewnie wykorzystuje Wojciech Gerszyn, 2-1. W 39 minucie zesp馧 z Barwic strzela trzeciego gola. Szybka akcja w kt鏎ej nasi zawodnicy wymienili kilka poda, Dominik Wo z pola karnego dogra do Wojciecha ζniuchy a ten dogra w pole karne wprost na nog Wojciecha Gersztyna kt鏎y podwy窺zy wynik spotkania na 3-1. W 41 minucie swojego gola strzeli aktywny w sobotnim meczu Wojciech ζniucha uderzeniem z pola karnego po interwencji bramkarza, 4-1.

Drug po這w 幢e rozpoczynaj go軼ie kt鏎zy od 46 minuty grali w os豉bieniu po otrzymaniu czerwonej kartki przez pi趾arza Olimpu. W 47 minucie bardzo 豉dne uderzenie z rzutu wolnego Arkadiusza Furmana na rzut ro積y broni bramkarz ze Z這cie鎍a. W 50 minucie Furman ju pokonuje bramkarza. W 鈔odku boiska Wojciech Gersztyn dogrywa prostopadle do Arka kt鏎y b璠帷 sam na sam z bramkarzem pewnie zdobywa gola uderzeniem po ziemi, 5-1. W 58 minucie po 豉dnej akcji Mateusz Przybysz dogra prostopadle do Miko豉jczyka kt鏎y dogra w pole karnego do Gersztyna a nasz najlepszy strzelec odda strza kt鏎y obroni bramkarz go軼i. W 68 minucie nad poprzeczk uderzy Adam Kalota z g堯wki. W 71 minucie kolejna akcja Gersztyn-Furman w kt鏎ej zn闚 Wojtek prostopadle zagrywa do Arka a nasz m這dy snajper pewnie pokona bramkarza i tym samym ustali wynik meczu na 6-1. Do ko鎍a meczu obydwie ekipy gro幡iej ju nie zaatakowa造 pod bramkami.

Tak瞠 wysokie zwyci瘰two odnie郵i dzi Barwiczanie po dw鏂h golach Wojciecha Gersztyna i Arkadiusza Furmana i jednym ㄆkasza Miko豉jczyka i Wojciecha ζniuchy. Zwyci瘰two jak najbardziej cieszy i motywuje przed kolejnymi spotkaniami. A kolejne spotkania zesp馧 B這ni zagra ju z nieco lepszymi dru篡nami czyli m.in z Dar這vi Dar這wo i Astr Ustronie Morskie. Z pewno軼i dzi najbardziej wyr騜niaj帷ym si zawodnikiem B這ni by Wojciech Gersztyn kt鏎y strzeli 2 bramki, zaliczy 3 asysty i wypracowa rzut karny. Dla mnie samego podoba豉 mi si gra Wojciecha ζniuchy kt鏎y wr璚z o鄉iesza rywali swoimi dryblingami. Nasi Wojtkowie s w bardzo dobrej formie.

W 鈔od zesp馧 B這ni zagra mecz w ramach II rundy Pucharu Polski. Na wyje寮zie zagramy z z Pionierem 95 Borne Sulinowo. Mecz rozpocznie si o godzinie 18:00.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni oraz przebieg meczu.
Wywiad z trenerem B這ni Paw貫m Drozdowskim !

W rozwini璚iu newsa zapraszam do poczytania wywiadu z trenerem B這ni Paw貫m Drozdowskim !!

Pionier 95 Borne Sulinowo rywalem B這ni w II rundzie Pucharu Polski KOZPN.

Pionier 95 Borne Sulinowo b璠zie rywalem B這ni w II drugiej rundzie Pucharu Polski KOZPN !

Pionier obecnie wyst瘼uje w A klasie Koszali雟kiej.

Mecz zostanie rozegrany w nast瘼n 鈔od o godzinie 18:00 w Bornym Sulinowie.
Trzy punkty w starciu z Kotwic II Ko這brzeg.
---

II kolejka Koszali雟kiej Klasy Okr璕owej 2018/19
MKP Kotwica II Ko這brzeg - MGLKS B這nie Barwice
Stadion Miejski w Go軼inie
18.08.2018r 17:00
s璠zia g堯wny - ??

Kotwica II Ko這brzeg - B這nie Barwice 0-2 (A.Furman 25', M.Bernaciak 27')

Drugie zwyci瘰two w sezonie 2018/19 w drugim meczu odnie郵i zawodnicy B這ni Barwice. Nasz zesp馧 w sobot mierzy si na wyje寮zie w Go軼inie z Kotwic II Ko這brzeg i podopieczni Paw豉 Drozdowskiego wygrali ten mecz wynikiem 2-0. Tym samym Barwiczanie maj jako jedna z czterech dru篡n komplet punkt闚 po rozegranych dw鏂h meczach. Spotkanie z Kotwic z pewno軼i do 豉twych nie nale瘸這. Rezerwy trzecioligowej dru篡ny tworzyli m這dzi zawodnicy kt鏎zy wida 瞠 s dobrze przygotowani do rozgrywek pod wzgl璠em kondycyjnym i pi趾arskim. Pokaza豉 to m.in pierwsza po這wa w kt鏎ej przy bezbramkowym rezultacie gospodarze mogli wyj嗆 kilka razy na prowadzenie lecz nasz zesp馧 ratowa這 spojenie bramki oraz poprzeczka. Barwiczanie cierpliwie czekali na swoje nadarzaj帷e si okazje kt鏎e przysz造 w 25 i w 27 minucie i ostatecznie zadecydowa造 o ko鎍owym rezultacie. W przebiegu ca貫go spotkania gra B這ni mog豉 si podoba bior帷 pod uwag brak trzech podstawowych zawodnik闚 z ostatniego meczu ale r闚nie kilka mankament闚 czy minus闚 znale幢i by鄉y bez problemu. 安ietny spok鎩 w defensywie wni鏀 najnowszy nabytek B這ni czyli Piotr Kusiak. Jego pewno嗆, przewidywanie sytuacji i w豉郾ie spok鎩 mog豉 si bardzo podoba i tym samym dla mnie samego by najlepszym zawodnikiem tego meczu. Naprawd kszta速uje nam si fajna ekipa kt鏎a mo瞠 sporo namiesza w tej lidze.

Dzisiejsze spotkanie nasz zesp馧 rozpocz掖 bez : ㄆkasza Zbroszczyka, Mariusza Krefta i Mateusza Przybysza. Pierwsze minuty spotkania z pewno軼i by造 z przewag Kotwicy. W 15 minucie indywidualnie pokaza si skrzyd這wy Kotwicy kt鏎y z pola karnego uderzy mocno blisko s逝pka. W 16 minucie du穎 szcz窷cia mia豉 nasza ekipa. Skrzyd這wy rezerw z 豉two軼i min掖 Huberta Skwarka po czym uderzeniem z przed pola karnego trafi w spojenie bramki s逝pka z poprzeczk. Trzy minuty p騧niej po raz kolejny ten sam zawodnik gospodarzy mocno uderza na bramk, Kowalczuk wybija pi趾 przed siebie ale tam zawodnik kt鏎y pr鏏owa dobija uderzenie znajdowa si na pozycji spalonej. Kolejne szcz窷cie podopieczni trenera Drozdowskiego mieli w 24 minucie w kt鏎ej to bombowym uderzeniem z pola karnego popisa si jeden z zawodnik闚 Kotwicy i pi趾a odbi豉 si od poprzeczki uderzaj帷 tym samym w lini bramkow. M這dzi gracze nie wykorzystali swoich okazji natomiast pierwsz swoj gro幡iejsz okazj wykorzystali Barwiczanie kt鏎zy w 25 minucie wyszli na prowadzenie. Przed polem karnym faulowany by Wojciech Gersztyn i nasz zesp馧 wykonywa niebezpieczny rzut wolny. Do pi趾i podszed Arkadiusz Furman kt鏎y bardzo 豉dnym uderzeniem omin掖 mur i wpakowa futbol闚k do siatki, bramkarz nawet nie drgn掖, 0-1. Niespe軟a dwie minuty p騧niej cieszyli鄉y si z drugiej bramki strzelonej przez nasz zesp馧. ζdna akcja Barwiczan kt鏎a poprzedzona by豉 kilkoma zagraniami, przy linii ko鎍owej Wojciech Gersztyn do鈔odkowa w pole karne, pi趾a przesz豉 przez obro鎍闚 i trafi豉 na g這w Marka Bernaciaka kt鏎y tzw. "szczupakiem" wpakowa pi趾 do bramki, 0-2. W 30 minucie 鈍ietnie w swoim stylu Wojciech ζniucha kiwa trzech zawodnik闚 rezerw po czym delikatnie za mocno dogra prostopad貫 podanie do wybiegaj帷ego Arka Furmana. Do ko鎍a pierwszej po這wy obydwie ekipy nie stworzy造 ju gro幡iejszych sytuacji.

Bez zmian drug po這w rozpocz瘭i Barwiczanie. W 48 minucie z rzutu ro積ego do鈔odkowuje Bernaciak a Furman oddaje strza z g這wy kt鏎y broni bramkarz. W 56 minucie z rzutu wolnego nad bramk uderzy Dominik Wo. W 59 minucie d逝gie dok豉dne zagranie Patryka Kowalczyka do Wojciecha ζniuchy kt鏎y z przed szesnastki uderza bardzo blisko s逝pka. Druga po這wa rozgrywa豉 si w spokojnym tempie, gdzie gospodarze pr鏏owali zagra瘸 bramce Kowalczuka ale dobrze graj帷a obrona B這ni na zbyt wiele nie pozwala豉 pi趾arzom Kotwicy II. W 72 minucie Mateusz Kowalczuk broni sytuacj sam na sam. Ma這 atak闚 w drugiej po這wie tworzyli nasi pi趾arze. W doliczonym czasie gry Kotwiczanie mieli stuprocentow sytuacj w kt鏎ej to jednak napastnik maj帷 ju prawie pust bramk uderzy nad poprzeczk. Spotkanie zako鎍zy這 si wygran B這ni 2-0.

Cieszy druga wygrana B這ni w nowym sezonie. My郵 瞠 dopiero rozkr璚a si nasza dru篡na i tak naprawd to na co nas sta poka瞠my za kilka kolejek. Gratulacje nale膨 si naszym pi趾arzom za wywalczone 3 pkt. Czyste konto zachowane przez Mateusza Kowalczuka pokazuj ze ca豉 linia defensywy zagra豉 dobrze oraz z du篡m szcz窷ciem. Pierwsz bramk w oficjalnym meczu strzeli dzi Arkadiusz Furman i by豉 to bramka 豉dnej urody z rzutu wolnego. Gola z kolei nie strzeli Wojciech Gersztyn ale za to do這篡 wa積 jedn asyst i to po faulu na nim bramk z rzutu wolnego strzeli Furman. Trzeba przyzna 瞠 wszystkie wzmocnienia B這ni by造 jak najbardziej trafione i jak si okazuje dobrym wyborem. Kolejne 90 minut zaliczy Adam Kalota kt鏎a dzielnie rz康zi obron ze 鈍ietnym Piotrem Kusiakiem.

Kolejny mecz Barwiczanie rozegraj w nast瘼n sobot. Na Stadionie Miejskim w Barwicach podejmiemy Olimp Z這cieniec.

W rozwini璚iu newsa : przebieg meczu oraz sk豉d B這ni.

Piotr Kusiak pi趾arzem B這ni !

Pi趾arz MKP Szczecinek Piotr Kusiak zosta wypo篡czony do naszego klubu na rok czasu. Piotr jest stoperem i wzmocni nasz linie obrony. Przez ca陰 sw karier zwi您any by z Darzborem oraz MKP Szczecinek.

Nowy obro鎍a B這ni ma 28 lat i bardzo du瞠 do鈍iadczenie na IV ligowych boiskach oraz III ligowych (Darzb鏎 Szczecinek). Przez ten okres by praktycznie ca造 czas podstawowym pi趾arzem klubu. Piotr Kusiak ma 187 wzrostu oraz 84 kg wagi. Debiut Piotra ju w sobotnim meczu z Kotwic II Ko這brzeg.

Pierwsze 3 punkty w nowym sezonie !

I kolejka Koszali雟kiej Klasy Okr璕owej.
MGLKS B這nie Barwice - MGLKS Korona Cz這pa
15.08.2018r 17:00
s璠zia g堯wny - Basiejko

B這nie Barwice - Korona Cz這pa 2:1 (W.Gersztyn 43', 58' - D.Maciejasz 20')

Od zwyci瘰twa i trzech zdobytych punkt闚 rozpocz瘭i sezon 2018/19 pi趾arze B這ni Barwice. Nasi zawodnicy w sobotnie popo逝dnie podejmowali na Stadionie Miejskim w Barwicach Koron Cz這pa. Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego po dosy trudnym meczu pokonali przyjezdnych wynikiem 2-1. Przedmeczowe prognostyki o du瞠j ilo軼i wzmocnie w dru篡nie Korony przewidywa造 瞠 mo瞠 to by ci篹kie spotkanie i od pierwszych minut to si potwierdza這. Zesp馧 B這ni rozegra dwie r騜ne po這wy i jako ca這kszta速 ci篹ko powiedzie 瞠 by to nie wiadomo jak dobry mecz Barwiczan. Pierwsza po這wa jednym s這wem by豉 s豉ba w wykonaniu podopiecznych trenera Drozdowskiego. Mimo strzelenia pi瘯nej bramki przez Wojtka Gersztyna, to jednak Korona stwarza豉 sobie wi璚ej sytuacji i przewa瘸豉 na boisku. Z kolei po przerwie inny zesp馧 B這ni wyszed na muraw. Szybsza gra, dok豉dne podania oraz przede wszystkim stwarzane okazje bramkowe pozwoli造 Barwiczanom wyj嗆 na prowadzenie i ostatecznie dowie潭 wygran do ko鎍a meczu. Nasz zesp馧 z pewno軼i sta na wi璚ej je郵i chodzi o jako嗆 gry i inne aspekty pi趾arskie ale najwa積iejsze 瞠 zdobyli鄉y na inauguracje 3 punkty i z tego musimy si cieszy. Potrafili si podnie嗆 nasi zawodnicy po utraconej bramce i za to im trzeba gratulowa. Ju w pierwszej kolejce 鈍ietn form b造sn掖 kr鏊 strzelc闚 poprzedniego sezonu czyli Wojciech Gersztyn.

W najmocniejszym obecnie sk豉dzie mecz rozpocz瘭i nasi pi趾arze. Pierwsi do gro幡ej sytuacji doszli zawodnicy z Cz這py. W 8 minucie po celnym uderzeniu z pola karnego pi趾a przelecia豉 blisko s逝pka. W 18 minucie idealn okazj do zdobycia bramki mia ㄆkasz Miko豉jczyk. Wo zagra do Gersztyna kt鏎y cwanie przepu軼i futbol闚k, dosz豉 ona do Miko豉jczyka kt鏎y wyszed sam na sam z bramkarzem uderzaj帷 ostatecznie tylko w s逝pek. W 20 minucie go軼ie wyszli na prowadzenie. Mariusz Kreft za lekko dogrywa do Marka Bernaciaka, przej掖 to podanie gracz Korony kt鏎y poda w pole karnego do Dariusza Maciejasza, ten wygra walk o pi趾 z Mateuszem Kowalczukiem i strza貫m do pustej bramki wyprowadzi Koron na prowadzenie, 0-1. W 29 minucie Kreft po do鈔odkowaniu z rzutu ro積ego Bernaciaka uderza z g這wy nad bramk. Na wyr闚nanie czekali鄉y do 43 minuty. Bernaciak dogrywa z rzutu ro積ego do Gersztyna, a ten mocnym strza貫m hukn掖 za pola karnego na bramk i pi趾a odbijaj帷 si jeszcze od s逝pka wpad豉 pod poprzeczk bramki, pi瘯ne wyr闚nanie naszego snajpera, 1-1. Po pierwszych 45 minutach remis.

Bez zmian drug ods這n rozpocz瘭i nasi pi趾arze. W 50 minucie zmuszony do przeprowadzenia zmiany by trener Drozdowski. Kontuzjowanego Mariusza Krefta zast徙i debiutuj帷y Arkadiusz Furman. W 58 minucie pi趾 odebra zawodnikowi go軼i Dominik Wo, poda do Wojciecha ζniuchy kt鏎y do鈔odkowa w 鈔odek pola karnego do b璠帷ego na wolnej pozycji Gersztyna, bramkarz z Cz這py min掖 si z pi趾 i nasz napastnik tym samym strzeli drug bramk w meczu, 2-1. W 61 minucie jedna z 豉dniejszych akcji B這ni w tym meczu. Kilka celnych poda wymienili Barwiczanie po czym Gersztyn zgra pi趾 do Furmana kt鏎y pi瘯nym uderzeniem z powietrza uderzy celnie na bramk i z wielkim k這potem bramkarz Korony wybi to uderzenie na rzut ro積y. Po do鈔odkowaniu z rzutu ro積ego mocne uderzenie z pola karnego wykona Gersztyn ale jego uderzenie wypi御tkowa bramkarz. W 68 minucie z rzutu wolnego za pola karnego nad bramk uderzy Wojciech Gersztyn. W 85 minucie zesp馧 B這ni powinien strzeli trzeci bramk. W bardzo dogodnej kontrze ostatecznie pi趾 po nieudanej kiwce straci Wojciech ζniucha i akcja spe透a na niczym. Do ko鎍a meczu obydwa zespo造 nie zagrozi造 ju gro幡iej pod bramkami i spotkanie zako鎍zy這 si wynikiem 2-1 dla B這ni.

Tak瞠 pierwsze zwyci瘰two odnie郵i w nowym sezonie nasi zawodnicy. Debiuty w nowym klubie zaliczyli Mateusz Przybysz, Adam Kalota i Arkadiusz Furman. Mateusz wiele wni鏀 w szeregi obrony i ju teraz mo瞠my powiedzie 瞠 jest to du瞠 wzmocnienie B這ni. Pewna gra z ty逝 oraz dobre wyprowadzenie pi趾i kszta速uj Mateusza w roli lidera obrony. Du穎 do gry wni鏀 wprowadzony w drugiej po這wie Arkadiusz Furman i tym samym pokaza 瞠 trener Drozdowski mo瞠 na niego liczy je郵i chodzi o wyb鏎 do pierwszego sk豉du. Z naszych "starych" zawodnik闚 wci捫 klas pokazuj Wojciech Gersztyn, dzi pierwsze dwa gole w nowym sezonie. Bardzo dobry mecz w 鈔odku pola rozegra Dominik Wo.

Drugi mecz w rundzie jesiennej zawodnicy B這ni rozegraj ju w sobot. Na wyje寮zie zagramy z Kotwic II Ko這brzeg. Mecz odb璠zie si jednak na boisku w Go軼inie. Pocz徠ek spotkania zaplanowany jest na godzin 17:00.

W rozwini璚iu newsa : sk豉dy obydwu dru篡n oraz przebieg meczu.

Czterech nowych zawodnik闚 w B這niach.
Od rundy jesiennej w naszym zespole b璠ziemy ogl康a czterech nowych zawodnik闚. S to : Mateusz Przybysz, Adam Kalota, Micha Markiewicz oraz Arkadiusz Furman.

Mateusz Przybysz do B這ni trafi z Iskry Bia這gard w kt鏎ej gra w poprzednim sezonie w IV lidze. Zreszt od dziecka reprezentowa ten klub. Mateusz to typowy nominalny stoper kt鏎ego naszemu zespo這wi brakowa這 w ostatnich sezonach. Graj帷 w parze z Mariuszem Kreftem powinni stworzy bardzo dobr i solidn linie obrony. Tego zawodnika doskonale zna trener B這ni Pawe Drozdowski z kt鏎ym mia przyjemno嗆 pracowa jeszcze kiedy nasz trener prowadzi w豉郾ie klub z Bia這gardu. Nowy stoper B這ni ma 27 lat, 182 cm wzrostu oraz 85 kg wagi.

Adam Kalota do B這ni przyby z Pogoni Po販zyn Zdr鎩. Zosta On wypo篡czony na rok czasu z beniaminka IV ligi, Pogoni Po販zyn Zdr鎩. G堯wnie wyst瘼uj帷y na obronie, 鈔odek b康 lewa strona. Dobre wyst瘼y w sparingach oraz solidna praca wykonywana przez Adama na treningach powinna nam zaowocowa w solidnego gracza pierwszej jedenastki. Nowy nabytek B這ni niebawem obchodzi b璠zie 22 urodziny.

Micha Markiewicz z kolei przyszed do Barwic z klubu Pionier 95 Borne Sulinowo. 22 letni boczny obro鎍a b康 skrzyd這wy. W swoim macierzystym klubie by jednym z lider闚 dru篡ny. Micha jest wychowankiem Pioniera i w swoim okresie 篡cia wyst瘼owa do tej pory jedynie tam. Z pewno軼i g堯wnymi atutami Micha豉 jest szybko嗆 oraz waleczno嗆 i tym z pewno軼i spodoba si trenerowi Drozdowskiemu. Z powodu drobnej kontuzji nabawionej w meczu towarzyskim z Pogoni Po販zyn Zdr鎩 istnieje mo磧iwo嗆 瞠 pierwsze kolejki Micha b璠zie poza kadr. Nowy zawodnik B這ni ma 172 wzrostu oraz 57 kg wagi.

Czwartym graczem jest Arkadiusz Furman. Arek trafi do nas z Grafu Buk闚ko. Napastnik b康 skrzyd這wy mog帷y gra na dw鏂h stronach boiska. Jego atutem jest szybko嗆 oraz bardzo dobry strza z lewej nogi. W sparingach przedsezonowych dobrze pokazywa si w ataku i z pewno軼i puka do drzwi pierwszego sk豉du dru篡ny. Strzeli trzy bramki w meczach kontrolnych. Arek urodzi si w roku 1997. Ma 178 cm oraz 76 kg. W poprzednim sezonie gra w A klasowym Grafie Buk闚ko i strzeli tam oko這 20 bramek. Ponadto wyst瘼owa r闚nie w Juniorach i Seniorach G豉zu Tychowo oraz w Radewie Bia這g鏎zyno.
Podsumowanie okresu przygotowawczego.

Zesp馧 B這ni zako鎍zy ju okres przygotowawczy do sezonu 2018/19 je郵i chodzi o mecze towarzyskie. Przed inauguracj rundy jesiennej Barwiczan czekaj ju jedynie dwa treningi. Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego w nogach maj sze嗆 meczy towarzyskich oraz kilkana軼ie trening闚. Cztery sparingi wygra豉 nasza dru篡na, natomiast dwa przegra豉. Z frekwencj podczas meczy towarzyskich bywa這 r騜nie tak瞠 do ko鎍a nie ma co przywi您ywa wagi do niekt鏎ych wynik闚.

W najbli窺z 鈔od zesp馧 B這ni rozpocznie swoje rozgrywki ligowe podejmuj帷 na w豉snym stadionie Koron Cz這pa.

W rozwini璚iu newsa : wyniki mecz闚 towarzyskich.
Spokojne 90 minut z G豉zem Tychowo.

G豉z Tychowo by przedostatnim rywalem pi趾arzy B這ni Barwice w meczach towarzyskich przygotowuj帷ych zesp馧 do rundy jesiennej Koszali雟kiej Klasy Okr璕owej. Pi趾arze B這ni pokonali swoich rywali wynikiem 3-0. Mimo mocnego sk豉du Barwiczanie zagrali 鈔edni mecz w kt鏎ym straszn bol帷zk by造 wyka鎍zanie ostatnich poda w polu karnym Tychowian. Zdecydowanie brakowa這 dzi szcz窷cia i skuteczno軼i podopiecznym Paw豉 Drozdowskiego. Cieszy mo瞠 zachowane czyste konto bramkarzy B這ni, ale prawd m闚i帷 sytuacji podbramkowych przyjezdnych m鏬豚ym policzy na palcach jednej d這ni. Barwiczanie maj w nogach kolejny mecz sparingowy i musimy mie nadzieje 瞠 odpowiednia forma przyjdzie na pierwsze starcie ligowe kt鏎e nadchodzi wielkimi krokami, bo ju za 8 dni (nast瘼na 鈔oda).

W pierwszej ods這nie goli nie obserwowali鄉y ale najdogodniejsze okazje do strzelenia bramek mia nasz najlepszy strzelec Wojciech Gersztyn. W 10 minucie bardzo dobr okazj mia Gersztyn ale w sytuacji w kt鏎ej mia ju prawie pust bramk uderzy nad ni. W 25 minucie Gersztyna 豉dnym prostopad造m podaniem obs逝篡 zawodnik testowany a Wojtek b璠帷 sam na sam z bramkarzem uderzy obok s逝pka. W ostatniej akcji przed przerw w dogodnej pozycji w polu karnym by Wojtek ale tu r闚nie zabrak這 mu skuteczno軼i i ostatecznie jego uderzenie obroni S璠zicki. Na pierwsz bramk czekali鄉y do 58 minucie. Za pola karnego na uderzenie zdecydowa si Wojciech ζniucha, jego mocne uderzenie przed siebie wybija bramkarz z Tychowa a w odpowiednim miejscu znalaz si Gersztyn kt鏎y pewnie wpakowa pi趾 do siatki strzelaj帷 swojego pierwszego gola w meczu. W 73 minucie faulowany w polu karnym zosta Marek Bernaciak i on sam podszed do jedenastki kt鏎 pewnie wykona. Wynik meczu w 85 minucie ustali Gersztyn. Akcja podobna do tej w kt鏎ej strzelili鄉y pierwszego gola. Za pola karnego ζniucha mocnym strza貫m trafia w poprzeczk, pi趾a w pole karne spada pod nogi Gersztyna kt鏎y na dwie pr鏏y pokona bramkarza. Spotkanie zako鎍zy這 si zwyci瘰twem B這ni 3-0.

W sobot ostatni mecz towarzyski rozegraj Barwiczanie. Rywalem b璠zie Kotwica II Ko這brzeg.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni..

Siedem bramek w kolejnym test meczu.

W sobotnie popo逝dnie zesp馧 B這ni rozgrywa kolejny mecz towarzyski. Zawodnicy z Barwic mierzyli si na Stadionie Miejskim w Barwicach z IV ligowym Gryfem Polan闚. Rywale nacodzie graj帷y lig wy瞠j pokonali podopiecznych Paw豉 Drozdowskiego wynikiem 4-3. Gole dla Barwiczan strzelali : Zawodnik Testowany, ㄆkasz Miko豉jczyk oraz Dominik Wo. Mimo pora磬i z pewno軼i by to dobry sparing naszej dru篡ny. Pierwsz po這w wygra造 B這nie po bramce Zawodnika Testowanego. W drugiej z kolei go軼ie wymienili prawie ca陰 jedenastk, natomiast wielkich roszad nie m鏬 przeprowadzi trener Drozdowski i nieco s豉bsza kondycja zadecydowa豉 o stracie czterech bramek w czasie kilkunastu minut. Ostatnie s這wa jednak nale瘸造 do naszych pi趾arzy kt鏎zy potrafili strzeli jeszcze dwie bramki. Najpierw ㄆkasz Miko豉jczyk, a wynik meczu ustali pi瘯nym uderzeniem w same okienko Dominik Wo.

We wtorek Barwiczanie zagraj towarzysko z G豉zem Tychowo o godzinie 19:00.

Orze ㄆbowo pokonany w sparingu.

We wtorkowym sparingu zesp馧 B這ni pokona Orze ㄆbowo 4-1. Bramki w tym meczu zdobyli : Wojciech Gersztyn, dwie Zawodnik Testowany oraz bramka samob鎩cza. Nasi pi趾arze zagrali niez造 sparing, ale wci捫 to nie jest to na co sta naszych pi趾arzy. Zn闚 nie oby這 si bez brak闚 podstawowych zawodnik闚. Z pewno軼i dobrze wypadli testowani zawodnicy o kt鏎ych w niedalekiej przysz這軼i podam wi璚ej szczeg馧闚.

W sobot zesp馧 B這ni zmierzy si na Stadionie Miejskim w Barwicach z IV ligowym Gryfem Polan闚.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni.