Strona klubu B這nie Barwice

Strona G堯wna Kadra Tabela Terminarz Statystyki Ligowe Galeria Puchar KOZPNCzerwiec 21 2018 04:51:17

s璠zia g堯wny - Miros豉w Goca貫k

B這nie Barwice - Orze Wa販z 0-2 (J.Jaworek 38', 90')

Pora磬 dwoma bramkami zako鎍zy si sobotni mecz w kt鏎ym zesp馧 B這ni podejmowa na w豉snym stadionie Orze Wa販z. W sobotnim spotkaniu trzeci w tabeli Orze pokaza sw wy窺zo嗆 i ogra B這nie wynikiem 2-0. Tym samym zawodnicy Paw豉 Drozdowskiego notuj drugi mecz przegrany z rz璠u. Samo spotkanie sta這 na do嗆 dobrym poziomie z do嗆 wyr闚nan gr. Cho nasz zesp馧 ma這 sobie stworzy sytuacji pod bramkowych to mimo to mia okazje kt鏎e powinni鄉y zako鎍zy zdobyciem gola. Przyjezdni z kolei wykorzystali dwa rzutu karny co pozwoli這 na zdobycie trzech punkt闚. Pierwszy rzut karny zdecydowanie podci掖 skrzyd豉 naszej ekipie bo zosta podyktowany w kontrowersyjnej sytuacji a dok豉dnie s璠zia g堯wny pu軼i akcj w kt鏎ej faulowany by nasz zawodnik a po chwili zagwizda "jedenastk" dla go軼i. Ta sytuacja wprowadzi豉 troch nerwowo軼i w szeregach naszej dru篡ny i szarpanej gry. W drugiej po這wie za wszelk cen Barwiczanie chcieli doprowadzi do remisu jednak Orze skutecznie broni swojej bramki dalekimi wybiciami z pod w豉snej bramki. W ko鎍闚ce meczu przyjezdni ponownie wykorzystali rzut karny i ustalili wynik meczu na 0-2.

Zesp馧 B這ni mecz z Or貫m rozpoczyna z powracaj帷ym po karze 5 spotka Mariuszem Kreftem. Od pocz徠ku pierwszej ods這ny gospodarze starali si cz窷ciej zagra瘸 pod bramk Mateusza Kowalczuka. W 2 minucie strat pi趾i zanotowa Patryk Kowalczyk po czym Orze przeprowadzi szybk kontr lew stron boiska kt鏎a zako鎍zy豉 si 鈍ietn obron Kowalczuka futbol闚ki na rzut ro積y. Po kilku pr鏏ach Or豉 w 21 minucie po raz pierwszy gro幡iejsz akcj przeprowadzili miejscowi. Nasi pi趾arze w 鈔odkowej cz窷ci wywalczyli pi趾, po czym Wojtek Gersztyn dogra prostopadle do Macieja Kondratowicza kt鏎y b璠帷 sam na sam z bramkarzem odda s豉by strza kt鏎y obroni Kamil Lisowski. W 38 minucie go軼ie wyszli na prowadzenie. ㄆkasz Zbroszczyk zosta wyra幡ie faulowany przy linii autowej lecz s璠zia g堯wny pu軼i gr, Orze wykona akcj w kt鏎ej w polu karnym B這ni faulowany zosta napastnik z Wa販za i s璠zia g堯wny ku wielkiemu oburzeniu kibicom z Barwic podyktowa rzut karny dla Or豉. Jedenastk pewnie wykona Jakub Jaworek, 0-1. W 40 minucie mocny strza Wa販zan za pola karnego i na raty pi趾 豉pie Kowalczuk. Do przerwy w Barwicach pad豉 jedna bramka.

Od pocz徠ku drugiej po這wy Patryka Kowalczuka zast瘼uje Daniel Buszowiecki. W 59 minucie dobra okazja Barwiczan do wyr闚nania. Zbroszczyk z przed pola karnego dogrywa do Gersztyna a ten z pierwszej pi趾i uderza jednak zbyt lekko i broni to uderzenie bramkarz. W 70 minucie z rzutu wolnego pi趾 do鈔odkowuje zawodnik Or豉 po czym Pawe Wegner odda strza g這w nad poprzeczk. W 74 minucie uderzenie za pola karnego przyjezdnych broni Mateusza Kowalczuk. W 88 minucie b陰d bramkarza Or豉 kt鏎y z豉pa pi趾 kt鏎ej nie m鏬 i zesp馧 B這ni wykonywa rzut wolny po鈔edni. Pi趾 w polu karnym ustawi Wojciech Gersztyn a do strza逝 przygotowany by Mariusz Kreft. Niestety jednak nasi zawodnicy zbyt dobrze si nie zgrali i ostatecznie Kreft odda s豉by strza kt鏎y nie zagrozi bramce. W 90 minucie futbol闚k w 鈔odkowej cz窷ci boiska traci Mariusz Dziwirski, gracz Or豉 dogra do kolegi z zespo逝 w pole karne a tam faulowany by napastnik Or豉 przez Kowalczuka i s璠zia g堯wny drugi raz gwi盥瞠 rzut karny. Do pi趾i ponownie podszed Jaworek i ponownie pokona naszego bramkarza, 0-2. W 92 minucie trzeciego gola dla rywali B這ni m鏬 strzeli Marek Hermanowicz jednak nasz bramkarz dobrze obroni to uderzenie. W ostatniej akcji meczu Wojciech Gersztyn z rzutu wolnego za pola karnego uderzy nad bramk.

Tak瞠 jeden z kandydat闚 do awansu, Orze Wa販z wygra w Barwicach 2-0. Z pewno軼i szkoda kolejnej straty punkt闚 tym bardziej na naszym boisku. Ale c騜 taka to jest liga, jeste鄉y zespo貫m ze 鈔odka tabeli i raczej zbyt wiele do ko鎍a sezonu si nie zmieni. Z pewno軼i dobry mecz dzi rozegra powracaj帷y po odbyciu kary Mariusz Kreft kt鏎y wyra幡ie wzmocni obron naszej dru篡ny. Przed utrat wi瘯szej ilo軼i bramek zesp馧 B這ni kilka razy uratowa Mateusz Kowalczuk kt鏎y r闚nie zaliczy bardzo dobry wyst瘼.

Kolejnym rywalem Barwiczan b璠zie Mirstal Miros豉wiec. To spotkanie w nast瘼n sobot na wyje寮zie.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni i Or豉 oraz przebieg meczu.

Powr鏒 z du篡m baga瞠m straconych goli.
---

XIX kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
MKP Kotwica II Ko這brzeg - MGLKS B這nie Barwice
Stadion im. Sebastiana Karpiniuka (Ko這brzeg, ppor. J霩efa 奸iwi雟kiego 10)
08.04.2018r 11:00
s璠zia g堯wny - ??

Kotwica Ko這brzeg - B這nie Barwice 6-3 (.Szyma雟ki 9', .W這darczyk 11', 17', R.Bukacki 25', A.ㄊszyk 39', Sz.Cybulski 66' - W.Gersztyn 47', 60', 69')

Nie takiego wyniku spodziewali鄉y si w niedzielne przedpo逝dnie w Ko這brzegu gdzie zesp馧 B這ni mierzy si z rezerwami III ligowej Kotwicy. Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego ulegli na wyje寮zie a 6-3. Niestety nasi pi趾arze zagrali s豉by mecz w kt鏎ym nie mieli szans z mocno wzmocnionym sk豉dem pi趾arzy nacodzie graj帷ych w III lidze. I to oni g堯wnie zrobili r騜nice w pierwszej po這wie kt鏎a nie by豉 ju do odrobienia w drugiej ods這nie przez nasz zesp馧. Pi耩 bramek gospodarzy do przerwy pozwoli造 spokojn gr miejscowym dowie潭 wygran do ko鎍a. Z pewno軼i do ko鎍a wzmocnienia z trzecioligowej dru篡ny gospodarzy nie usprawiedliwiaj naszej ekipy kt鏎a pope軟ia豉 mn鏀two b喚d闚 w obronie, gra豉 boja幢iwie i niepewnie. Trener Drozdowski szybko b璠zie musia wyci庵n望 wnioski bo ju w najbli窺z sobot pojedynek z walcz帷ym o IV lig Or貫m Wa販z.

Zesp馧 B這ni dzisiejszy mecz rozpocz掖 z jedn zmian w por闚naniu z ostatnim meczu. Na zbi鏎k nie stawi si Daniel Buszowiecki kt鏎ego zast徙i Marcin Pieczara. Pierwsz gro幡iejsz akcj w meczu mia豉 nasza dru篡na. W 7 minucie za pola karnego uderzy ㄆkasz Miko豉jczyk i pi趾a trafia w poprzeczk. W 9 minucie b陰d w obronie pope軟ili nasi zawodnicy, wykorzysta to ㄆkasz Szyma雟ki w sytuacji sam na sam. W 11 minucie by這 ju 2-0. Do鈔odkowanie z prawej strony boiska wykorzysta strza貫m z pierwszej pi趾i ㄆkasz W這darczyk pokonuj帷 Mateusza Kowalczuka. Jak zacz窸o si sypa w szeregach naszej dru篡ny to gospodarze bramki strzelali co kilka minut. W 17 minucie prowadzenie podwy窺za W這darczyk. By豉 to po prostu zabawa i o鄉ieszenie naszych obro鎍闚 przez ofensywnych graczy Kotwicy, kt鏎zy grali sobie z pierwszej pi趾i i ostatecznie W這darczyk podci掖 pi趾 nad Kowalczukiem i strzeli gola na 3-0. W 25 minucie pi趾a odskakuje przed naszym polem karnym ㄆkaszowi Drabowi, ten b陰d wykorzystuje Rados豉w Bukacki kt鏎y na raty pokonuje naszego bramkarza. Fakt 瞠 przy tym golu Bukacki pom鏬 sobie r瘯 a s璠ziowie tego nie zauwa篡li. W 39 minucie pi徠ego gola strzelaj gospodarze. S豉be wybicie pi趾i przez Mateusza Kowalczuka zapocz徠kowa這 kolejn bramkow akcj Kotwicy kt鏎a ostatecznie po 豉twym ograniu naszych obro鎍闚 zako鎍zy豉 si bramk Andrzeja ㄊszyka. Po tej bramce zesp馧 B這ni przegrywa ju 5-0. W ostatniej akcji w pierwszej po這wie 豉dn akcj przeprowadzili nasi zawodnicy, Patryk Kowalczyk zagra z Wojciechem Gersztynem pierwsz pi趾, po kt鏎ej Gersztyn odegra do Miko豉jczyka kt鏎y w sytuacji sam na sam uderzy obok s逝pka.

Drug po這w lepiej rozpocz瘭i Barwiczanie. Kontra naszych graczy po czym Wojciech ζniucha z pola karnego odgrywa do Wojciecha Gersztyna a nasz najlepszy strzelec strza貫m z pierwszej pi趾i strzela kontaktowego gola, 5-1. W 52 minucie ζniucha uderza za pola karnego i bramkarz broni na rzut ro積y z problemami. W 60 minucie coraz wi瘯szy kontakt z rywalem 豉pi gracze B這ni. W polu karnym faulowany by Gersztyn i on sam pewnie wykorzysta jedenastk, 5-2. Gdy wydawa這 si 瞠 nasz zesp馧 jeszcze powalczy z miejscowymi to jednak w 66 minucie mo積a by這 ju by pewnym 瞠 3 punkty zostan w Ko這brzegu. D逝ga pi趾a z obrony Kotwicy, b陰d pope軟i Mariusz Dziwirski kt鏎y g這w zagra wprost pod nogi Szymona Cybulskiego i ten pokona Kowalczuka. W spektakularny spos鏏 trzeciego gola strzeli Wojciech Gersztyn. Najlepszy strzelec ligi okiwa trzech obro鎍闚 Kotwicy, po czym po這篡 bramkarza i strza貫m do pustej bramki ustrzela hatricka. Do ko鎍a meczu sytuacji wartych odnotowania nie obserwowali鄉y. Kotwica II Ko這brzeg pokonuje B這nie 6-3.

Tak瞠 z zerowym dorobkiem punktowym nasz zesp馧 wraca do Barwic. To potwierdzi這 瞠 nie ma co sobie robi nadziei na wy窺z lig o kt鏎ej my郵 niekt鏎zy w Barwickim 鈔odowisku w obecnym sezonie. Okazja do zdobycia kolejnych punkt闚 b璠zie w najbli窺z sobot. Jednak poprzeczka b璠zie ustawiona do嗆 wysoko a rywalem naszym b璠zie Orze Wa販z. Wygrana nad Or貫m z pewno軼i poprawi morale naszej dru篡ny po tej pora盧e w Ko這brzegu. Dzisiejszy mecz pokaza 瞠 ma problemy trener Drozdowski z zestawieniem formacji obronnej. Brak obro鎍闚 z prawdziwego zdarzenia mo積a dojrze go造m okiem. Jak trener B這ni poradzi sobie z ustawieniem tej formacji w sobotni pojedynek przekonamy si ju w sobot.

W rozwini璚iu newsa : przebieg meczu oraz sk豉d B這ni.

Wielki mecz w Wielk Sobot.
---

XVIII kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
MGLKS B這nie Barwice - KS Saturn Mielno
31.03.2018r 15:00

B這nie Barwice - Saturn Mielno 9-2 (P.Kowalczyk 16', W.Gersztyn 21', 36', 55', 60', D.Buszowiecki 46', M.Bernaciak 75', D.Wo 88', .Drab 89' - Saturn 8', 49')

Wielkie zwyci瘰two w Wielk Sobot. Tymi s這wami zaczn relacje z dzisiejszego meczu w kt鏎ym nasz zesp馧 podejmowa na Stadionie Miejskim w Barwicach, Saturn Mielno. Zawodnicy Paw豉 Drozdowskiego wygrali ten mecz wynikiem 9-2. By to mecz pe軟ej dominacji zawodnik闚 B這ni pod ka盥ym pi趾arskim aspektem. Wi璚 sam wynik jest tylko tego potwierdzeniem. Szkoda jedynie wpadki w pierwszym meczu i pora磬i w S豉wnie na kt鏎 nasz zesp馧 nie zas逝篡. Naprawd mo瞠 nam si podoba gra naszych zawodnik闚. Gra kr鏒kimi podaniami kt鏎 gra nasz zesp馧 przykuwa豉 oko a zaanga穎wanie wida by這 u wszystkich graczy na boisku. Nawet mimo wysokich prowadze pi趾arze trenera Drozdowskiego grali z du膨 motywacj aby strzeli kolejne gole. Taka gra jak w dzisiejszym meczu mog豉 si zgromadzonym w du瞠j ilo軼i kibicom podoba.

Takim samym sk豉dem jak w pierwszym wiosennym meczu zesp馧 B這ni rozpocz掖 mecz. Mimo rozgromienia dru篡ny z Mielna to jednak go軼ie jako pierwsi wyszli na prowadzenie w tym meczu. W 8 minucie po b喚dzie naszej dru篡ny zawodnik go軼i wyszed sam na sam z Mateuszem Kowalczukiem i pewnie go pokona. W 16 minucie Barwiczanie doprowadzili do wyr闚nania. Strza ㄆkasza Draba dobi Patryk Kowalczyk kt鏎y tym samym strzeli swoj pierwsz bramk w oficjalnym meczu B這ni. W pierwszej po這wie dwie bramki strzeli jeszcze Wojciech Gersztyn, odpowiednio w 21 i 36 minucie. Przed przerw jeszcze gracz go軼i zosta ukarany czerwon kartk. Pierwsza po這wa zako鎍zy豉 si wynikiem 3-1 dla gospodarzy. Od pocz徠ku drugiej ods這ny pi趾arze trenera Drozdowskiego rozpocz瘭i "strzelenie". W 46 minucie pi瘯n bramk z dystansu za pola karnego strzeli Daniel Buszowieckiego po asy軼ie Kowalczyka. Po tej bramce odpowiedzieli przyjezdni kt鏎zy w 49 minucie zdobyli bramk na 4-2. W kolejnych minutach bramki zdobywali ju jedynie nasi gracze. Kolejne dwie bramki do這篡 Gersztyn kt鏎y 陰cznie dzi strzeli cztery gole i tym samym uciek rywalom w klasyfikacji strzelc闚 V ligi Koszali雟kiej. W 75 minucie bramk zdoby wprowadzony kilka minut wcze郾iej Marek Bernaciak. 茳mego i dziewi徠ego gola do這篡li odpowiednio Dominik Wo oraz ㄆkasz Drab po asystach Daniela Buszowieckiego i Bartosza Krzy瘸nowskiego. Ostatecznie Barwiczanie wygrali 9-2.

Tym zwyci瘰twem zesp馧 B這ni pozostanie na 8 miejscu w tabeli. Nast瘼ny mecz nasi pi趾arze rozegraj w niedziele o godzinie 11:00 z Kotwic II w Ko這brzegu.

W rozwini璚iu newsa :przegl康 meczu oraz sk豉d B這ni.

Bez punkt闚 w S豉wnie.
---

XVII kolejka V ligi Koszali雟kiej 2017/18
MKS S豉wa S豉wno - MGLKS B這nie Barwice
Stadion Miejski w S豉wnie
24.03.2018r 15:00

S豉wa S豉wno - B這nie Barwice 2-1 (K.Lachowicz 9', M.Cherbe 25' - W.Gersztyn 15')

Nie uda豉 si inauguracja rundy wiosennej dru篡nie B這ni Barwice. Nasz zesp馧 w pierwszym meczu ligowym w roku 2018 przegra w S豉wnie z miejscow S豉w 2-1. Mimo prawie najmocniejszego sk豉du pi趾arze Paw豉 Drozdowskiego nie potrafili zdoby chocia瘺y jednego punkty. Z pewno軼i mo瞠my czu niedosyt po tym meczu. Barwiczanie byli lepsz dru篡n w tym meczu, stworzyli sobie wi璚ej sytuacji podbramkowych jednak gospodarze byli bardziej skuteczni i to pozwoli這 im na zdobycie kompletu punkt闚. W drugiej po這wie gospodarze postawili du篡 autobus w swoim polu karnym g堯wnie si broni帷, opuszczaj帷 bardzo rzadko swoj po這w ale mimo wszystko pi趾a do siatki bramkarza S豉wy wpa嗆 nie chcia豉.

W meczu ze S豉w w naszym zespole zadebiutowa zar闚no Wojciech ζniucha oraz Patryk Kowalczyk kt鏎zy obaj zagrali po 90 minut. Szybko Barwiczanie stracili bramk. Ju w 9 minucie Konrad Lachowicz wyprowadzi S豉w na prowadzenie. Na szcz窷cie d逝go na wyr闚nanie czeka nie musieli鄉y. W 15 minucie przed polem karnym faulowany by ㄆkasz Drab. Do wykonania rzutu wolnego przyst徙i Wojciech Gersztyn kt鏎y strza貫m po rykoszecie pokona bramkarza gospodarzy Mateusza Strusia. Remis jednak utrzyma si 10 minut. W 25 minucie nasz zesp馧 wykonywa rzut ro積y, futbol闚k szybko przechwycili miejscowi kt鏎zy przeprowadzili skuteczn kontr w kt鏎ej Mariusz Cherbe strzeli bramk kt鏎a jak si p騧niej okaza豉 da豉 trzy punkty S豉wie. Po tym golu zesp馧 S豉wy g堯wnie nastawi si na obron wyniku. W drugiej po這wie goli nie ogl康ali鄉y. Kontrowersyjna sytuacja mia豉 miejsce w polu karnym S豉wy gdzie s璠zia g堯wny nie zagwizda rzutu karnego dla naszej dru篡ny po ewidentnym zagraniu r瘯. Na bramk Strusia strza造 oddawali m.in Gersztyn, ζniucha czy Wo ale 瘸den z nich nie zagrozi miejscowym. Ostatecznie S豉wa pokona豉 B這nie 2-1.

Po tej pora盧e Barwiczanie spadli na 8 miejsce w tabeli. Kolejny mecz zagramy na w豉snym boisku z Saturnem Mielno.

W rozwini璚iu newsa : przebieg meczu oraz sk豉dy obydwu dru篡n.
Pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej odwo豉ny.

Wydzia Gier i Ewidencji KOZPN poinformowa dzi o prze這穎nych meczach w Koszali雟kiej Klasie Okr璕owej i Lidze Okr璕owej ze wzgl璠u na z貫 warunki atmosferyczne. Tym samym pierwszy mecz pi趾arzy B這ni Barwice kt鏎y mia si odby w najbli窺z sobot na Stadionie Miejskim w Barwicach z Wie膨 Postomino zosta prze這穎ny.

Zesp馧 B這ni mia rozegra mecz sparingowy z Olimpem Z這cieniec ale ten sparing te zosta odwo豉ny. Tak瞠 nast瘼ny mecz kt鏎y zagra nasza dru篡na b璠zie mecz drugiej kolejki rundy wiosennej na wyje寮zie ze S豉w S豉wno.

Nowa data meczu z Wie瘸 Postomino nie jest jeszcze znana.
Wojciech ζniucha oraz Patryk Kowalczyk w B這niach.
Podczas trwaj帷ego wci捫 okresu przygotowawczego w zespole B這ni wyst瘼owa這 dw鏂h zawodnik闚 testowanych o kt鏎ych mo積a ju napisa 瞠 s naszymi zawodnikami.

Mowa o Wojciechu ζniucha oraz Patryku Kowalczyku.

Wojtek ζniucha przyszed do zespo逝 B這ni z IV ligowej Iskry Bia這gard. Jest skrzyd這wym pomocnikiem, dobrze wyszkolonym technicznie i przede wszystkim bardzo szybkim. W Iskrze b璠帷 w formie jeden z najlepszych pi趾arzy. Wojtek ma 23 lata, 175 cm wzrostu oraz 69 kg wagi. Jest wychowankiem Grafu Buk闚ko z kt鏎ego trafi do Iskry i tam nasz nowy pomocnik sp璠zi 5 sezon闚.

Drugim nowym zawodnikiem zosta Patryk Kowalczyk. Wychowanek Pioniera 95 Borne Sulinowo, mierz帷y 196 cm i maj帷y 19 lat. Trener Pawe Drozdowski w meczach kontrolnych testowa Patryka na pozycji napastnika i na tej pozycji powinien gra nowy nabytek Barwiczan. Patryk w swojej karierze po odej軼iu z Pioniera 95 gra w Juniorach Akademii Pi趾arskiej Szczecinek, nast瘼nie trafi do Junior闚 Zawiszy Bydgoszcz a ostatnio gra w MKP Szczecinek.

Nowym zawodnikom 篡cz powodzenia w naszym klubie i wielu wspania造ch wyst瘼闚.
Kanonada bramkowa w sparingu z Mechanikiem Turowo.
Dzi zesp馧 B這ni rozgrywa sw鎩 ostatni mecz towarzyski w ramach przygotowa do rundy wiosennej. Zawodnicy Paw豉 Drozdowskiego w Z這cie鎍u mierzyli si z Mechanikiem Turowo. Mecz zako鎍zy si wynikiem 12-5 na korzy嗆 naszej dru篡ny. By to szalony sparing, w kt鏎ym nasz zesp馧 m鏬 strzeli jeszcze wi璚ej goli, graj帷 w dodatku jedynie czyst jedenastk bez kilku podstawowych zawodnik闚. Gole w tym sparingu strzelali : Wojciech Gersztyn 4, Maciej Nowacki 4, ㄆkasz Zbroszczyk 2, ㄆkasz Miko豉jczyk 2.

Za tydzie zesp馧 B這ni powinien zagra pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem b璠zie Wie瘸 Postomino.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni..

B這nie gromi G豉z.

W niedziele zesp馧 B這ni rozgrywa przedostatni mecz towarzyski przed rund wiosenn. W Z這cie鎍u zesp馧 B這ni mierzy si z A klasowym G豉zem Tychowo. Zawodnicy Paw豉 Drozdowskiego wygrali ten sparing 12-2. Bardzo dobr form potwierdzi Wojciech Gersztyn kt鏎y strzeli 8 bramek. Po dwie do這篡li : Maciej Nowacki oraz zawodnik testowany.

W najbli窺zy weekend w ostatnim meczu sparingowym B這nie zagraj z Mechanikiem Turowo.

B這nie rozgromione przez Sok馧 Karlino.

W sobot kolejny sparing rozegra豉 dru篡na B這ni. Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego po s豉bym meczu przegrali z Soko貫m Karlino 10-2. Obydwie bramki dla B這ni strzelili zawodnicy testowani.

Kolejny sparing Barwiczanie rozegraj w niedziele o 12:00 w Z這cie鎍u z G豉zem Tychowo.

Na remis z Iskr.

W sobotnim meczu towarzyskim zesp馧 B這ni zremisowa w Z這cie鎍u z IV ligow Iskr Bia這gard 1-1. Zawodnicy Paw豉 Drozdowskiego rozegrali dobre spotkanie z kt鏎ego zadowolony by trener B這ni. Mecz z wy瞠j notowanym rywalem by wyr闚nanym meczem, obydwie dru篡ny dobrze gra造 w obronie i trzyma造 pewny poziom. Barwiczanie s w coraz lepszej formie i z pewno軼i dobrze to zwiastuj przed rozgrywkami ligowymi.

Iskra jako pierwsza strzeli豉 bramk w meczu. W 23 minucie po do鈔odkowaniu z rzutu ro積ego i z造m kryciu obro鎍闚 B這ni pi趾 do siatki wpakowa Lisiak. Zawodnicy B這ni odpowiedzieli czwartoligowcom w 37 minucie. ζdn akcj stworzyli nasi pi趾arze wymieniaj帷 kilka poda i ostatecznie Wojciech Gersztyn dogra prostopadle do ㄆkasza Miko豉jczyka kt鏎y w sytuacji sam na sam spokojnym technicznym uderzeniem doprowadzi do remisu. W drugiej po這wie mimo pr鏏 obydwu dru篡n gole ju nie pad造. Co prawda bramk strzeli Wojciech Gersztyn ale nasz napastnik znajdowa si na pozycji spalonej.

W nast瘼n sobot Barwiczanie zagraj z Soko貫m Karlino.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni.

Lider pokonany w sparingu.
W dzisiejszym meczu towarzyskim zesp馧 B這ni w Z這cie鎍u pokona lidera V ligi po rundzie jesiennej, Lech Czaplinek 2-1. By to dobry mecz podopiecznych Paw豉 Drozdowskiego. Nasi zawodnicy o wiele poprawili gr w obronie w por闚naniu z ostatnim meczem i ju dzi widzieli鄉y tego efekty. W grze ofensywnej tyle goli co Mechanikowi nie uda這 si co prawda strzeli ale kilka 豉dnych akcji dzi zesp馧 B這ni przeprowadzi kt鏎e dobrze zwiastuj rund rewan穎w.

Dwie bramki obserwowali鄉y w Z這cie鎍u w pierwszej ods這nie. W 23 minucie na prowadzenie sw鎩 zesp馧 wyprowadzi Wojciech Gersztyn kt鏎y otrzyma podanie od ㄆkasza Zbroszczyka i strza貫m z pola karnego pokona bramkarza. Lech doprowadzi do wyr闚nania za spraw rzutu karnego po faulu Mariusza Dziwirskiego w 44 minucie. W drugiej ods這nie jedynego gola strzeli r闚nie Gersztyn i r闚nie z podania Zbroszczyka. Zesp馧 B這ni po dobrym meczu pokona Lech.

Za tydzie Barwiczanie zagraj sparingowo z Iskr Bia這gard.