Strona klubu Błonie Barwice

Strona Główna Kadra Tabela Terminarz Statystyki Ligowe Galeria Puchar KOZPNSierpień 20 2018 02:38:32

Licznik na strony
Kanonada bramkowa w sparingu z Mechanikiem Turowo.
Dziś zespół Błoni rozgrywał swój ostatni mecz towarzyski w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Zawodnicy Pawła Drozdowskiego w Złocieńcu mierzyli się z Mechanikiem Turowo. Mecz zakończył się wynikiem 12-5 na korzyść naszej drużyny. Był to szalony sparing, w którym nasz zespół mógł strzelić jeszcze więcej goli, grając w dodatku jedynie czystą jedenastką bez kilku podstawowych zawodników. Gole w tym sparingu strzelali : Wojciech Gersztyn 4, Maciej Nowacki 4, Łukasz Zbroszczyk 2, Łukasz Mikołajczyk 2.

Za tydzień zespół Błoni powinien zagrać pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem będzie Wieża Postomino.

W rozwinięciu newsa : skład Błoni..

Błonie gromią Głaz.

W niedziele zespół Błoni rozgrywał przedostatni mecz towarzyski przed rundą wiosenną. W Złocieńcu zespół Błoni mierzył się z A klasowym Głazem Tychowo. Zawodnicy Pawła Drozdowskiego wygrali ten sparing 12-2. Bardzo dobrą formę potwierdził Wojciech Gersztyn który strzelił 8 bramek. Po dwie dołożyli : Maciej Nowacki oraz zawodnik testowany.

W najbliższy weekend w ostatnim meczu sparingowym Błonie zagrają z Mechanikiem Turowo.

Błonie rozgromione przez Sokół Karlino.

W sobotę kolejny sparing rozegrała drużyna Błoni. Podopieczni Pawła Drozdowskiego po słabym meczu przegrali z Sokołem Karlino 10-2. Obydwie bramki dla Błoni strzelili zawodnicy testowani.

Kolejny sparing Barwiczanie rozegrają w niedziele o 12:00 w Złocieńcu z Głazem Tychowo.

Na remis z Iskrą.

W sobotnim meczu towarzyskim zespół Błoni zremisował w Złocieńcu z IV ligową Iskrą Białogard 1-1. Zawodnicy Pawła Drozdowskiego rozegrali dobre spotkanie z którego zadowolony był trener Błoni. Mecz z wyżej notowanym rywalem był wyrównanym meczem, obydwie drużyny dobrze grały w obronie i trzymały pewny poziom. Barwiczanie są w coraz lepszej formie i z pewnością dobrze to zwiastuję przed rozgrywkami ligowymi.

Iskra jako pierwsza strzeliła bramkę w meczu. W 23 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i złym kryciu obrońców Błoni piłkę do siatki wpakował Lisiak. Zawodnicy Błoni odpowiedzieli czwartoligowcom w 37 minucie. Ładną akcję stworzyli nasi piłkarze wymieniając kilka podań i ostatecznie Wojciech Gersztyn dograł prostopadle do Łukasza Mikołajczyka który w sytuacji sam na sam spokojnym technicznym uderzeniem doprowadził do remisu. W drugiej połowie mimo prób obydwu drużyn gole już nie padły. Co prawda bramkę strzelił Wojciech Gersztyn ale nasz napastnik znajdował się na pozycji spalonej.

W następną sobotę Barwiczanie zagrają z Sokołem Karlino.

W rozwinięciu newsa : skład Błoni.

Lider pokonany w sparingu.
W dzisiejszym meczu towarzyskim zespół Błoni w Złocieńcu pokonał lidera V ligi po rundzie jesiennej, Lech Czaplinek 2-1. Był to dobry mecz podopiecznych Pawła Drozdowskiego. Nasi zawodnicy o wiele poprawili grę w obronie w porównaniu z ostatnim meczem i już dziś widzieliśmy tego efekty. W grze ofensywnej tyle goli co Mechanikowi nie udało się co prawda strzelić ale kilka ładnych akcji dziś zespół Błoni przeprowadził które dobrze zwiastuję rundę rewanżową.

Dwie bramki obserwowaliśmy w Złocieńcu w pierwszej odsłonie. W 23 minucie na prowadzenie swój zespół wyprowadził Wojciech Gersztyn który otrzymał podanie od Łukasza Zbroszczyka i strzałem z pola karnego pokonał bramkarza. Lech doprowadził do wyrównania za sprawą rzutu karnego po faulu Mariusza Dziwirskiego w 44 minucie. W drugiej odsłonie jedynego gola strzelił również Gersztyn i również z podania Zbroszczyka. Zespół Błoni po dobrym meczu pokonał Lech.

Za tydzień Barwiczanie zagrają sparingowo z Iskrą Białogard.

Siedemnaście bramek w sparingu z Mechanikiem.
17 bramek padło w sobotnim meczu towarzyskim Błoni z Mechanikiem Bobolice. W meczu rozgrywanym w Złocieńcu zespół Błoni pokonał Boboliczan wynikiem 10-7. Zawodnicy Błoni w tym meczu byli lepszą drużyną, stąd też większa ilość strzelonych goli oraz sytuacji podbramkowych. Należy jednak dodać iż w drużynie Mechaniku na bramce występował pożyczony przez nasz zespół Maciej Nowacki a więc nominalny junior naszego klubu grający w poprzedniej rundzie w juniorach i z jednym trzy minutowym występem w drużynie seniorskiej. Obecnie Maciek jest przesunięty przez trenera na bramkarza numer dwa w pierwszym zespole. Trener Paweł Drozdowski po meczu zadowolony był z gry w ofensywie i stwarzanych sytuacjach, a trochę mniej w grze obronnej całego zespołu i to jest z pewnością aspekt który muszą poprawić Barwiczanie.

Bramki w sparingu z Mechanikiem strzelali : Wojciech Gersztyn 4, Łukasz Mikołajczyk 2, Łukasz Zbroszczyk 2, Dominik Woś oraz zawodnik testowany. Asysty zaliczyli z kolei : Dominik Woś 4, zawodnik testowany 3, Łukasz Zbroszczyk, Wojciech Gersztyn i Łukasz Mikołajczyk.

Za tydzień zespół Błoni zagra kontrolnie z Lechem Czaplinek.

Pogoń lepsza w pierwszym sparingu.

W pierwszym meczu towarzyskim zespół Błoni Barwice uległ w Złocieńcu Pogoni Połczyn Zdrój 3-1. Mimo niezłego meczu podopiecznych Pawła Drozdowskiego to Połczynianie okazali się lepsi i bardziej skuteczniejsi. Honorowe trafienie dla naszej ekipy zaliczył Bartosz Krzyżanowski. Natomiast dla naszych rywali gole strzelali : Mateusz Hamer, Grzegorz Wawreńczuk i Mateusz Kowalczyk. W naszym zespole zagrało dwóch zawodników testowych którzy są już blisko naszego klubu.

Za tydzień Barwiczanie zagrają z Mechanikiem Bobolice.

W sobotę pierwszy sparing.
W poprzedni wtorek (tj.9 styczeń) zespół Błoni prowadzony przez Pawła Drozdowskiego po przerwie zimowej wznowił treningi w sezonie 2017/18. Na pierwszych dwóch zajęciach zarówno frekwencja jak i jakość zadowalała naszego trenera. Obecnie w naszym zespole testujemy czterech nowych zawodników. Jak narazie nazwisk podawać nie będę.

W dalszym ciągu zespół trenować będzie dwa razy w tygodniu a w dodatku w sobotę dojdzie mecz towarzyski. I to właśnie już w najbliższą sobotę podopieczni trenera Drozdowskiego rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Naszym rywalem będzie MKP Szczecinek, grający nacodzień w 4 lidze.

Spotkanie z MKP drużyna Błoni zagra na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Złocieńcu o godzinie 16:00 w najbliższą sobotę.

Pierwszy trening już we wtorek.

Kończy się pomału przerwa zimowa dla naszych zawodników. Już we wtorek zespół Błoni prowadzony przez Pawła Drozdowskiego wznowi treningi w sezonie 2017/18. W ramach przygotowań do rundy wiosennej nasza ekipa zagra 7 meczów towarzyskich. Pierwszy trening odbędzie się we wtorek o godzinie 18:00 w hali widowisko-sportowej. Od pierwszych treningów będziemy testować nowych kandydatów do gry w naszym zespole. Jednak o nazwiskach poinformuję w dalszej przyszłości. Chętni inni zawodnicy którzy chcieli by spróbować sił w 5 ligowym zespole również mile widziani.
Plan przygotowań Błoni do rundy wiosennej sezonu 2017/18

Znamy już pełny plan przygotowań naszej drużyny do rundy wiosennej.

Podopieczni Pawła Drozdowskiego pierwszą raz w nowym roku spotkają się 9 stycznia o godzinie 18:00 na hali widowisko-sportowej w Barwicach. Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu : we wtorek i w czwartek.

Barwiczanie rozegrają 7 meczów towarzyskich. Wszystkie spotkania odbędą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Złocieńcu, w soboty o godzinie 16:00.

W rozwinięciu newsa : pełna lista meczów towarzyskich