Lider pokonany w sparingu.
Dodane przez Jakub1993 dnia 02/10/2018 20:35
W dzisiejszym meczu towarzyskim zespół Błoni w Złocieńcu pokonał lidera V ligi po rundzie jesiennej, Lech Czaplinek 2-1. Był to dobry mecz podopiecznych Pawła Drozdowskiego. Nasi zawodnicy o wiele poprawili grę w obronie w porównaniu z ostatnim meczem i już dzi¶ widzieli¶my tego efekty. W grze ofensywnej tyle goli co Mechanikowi nie udało się co prawda strzelić ale kilka ładnych akcji dzi¶ zespół Błoni przeprowadził które dobrze zwiastuję rundę rewanżow±.

Dwie bramki obserwowali¶my w Złocieńcu w pierwszej odsłonie. W 23 minucie na prowadzenie swój zespół wyprowadził Wojciech Gersztyn który otrzymał podanie od Łukasza Zbroszczyka i strzałem z pola karnego pokonał bramkarza. Lech doprowadził do wyrównania za spraw± rzutu karnego po faulu Mariusza Dziwirskiego w 44 minucie. W drugiej odsłonie jedynego gola strzelił również Gersztyn i również z podania Zbroszczyka. Zespół Błoni po dobrym meczu pokonał Lech.


Za tydzień Barwiczanie zagraj± sparingowo z Iskr± Białogard.


W rozwinięciu newsa : skład Błoni..
Rozszerzona zawarto¶ć newsa
Skład Błoni : Mateusz Kowalczuk - Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Kreft, Mariusz Dziwirski, Łukasz Mikołajczyk - zawodnik testowany, Łukasz Drab, Dominik Wo¶, Daniel Buszowiecki - Wojciech Gersztyn - zawodnik testowany

Grali również : Kacper Tomaszewicz, Marcin Pieczara, Patryk Olczyk, Marek Bernaciak, Mirosław Mikelczuk