Na remis z Iskrą.
Dodane przez Jakub1993 dnia 02/18/2018 16:14


W sobotnim meczu towarzyskim zespół Błoni zremisował w Złocieńcu z IV ligową Iskrą Białogard 1-1. Zawodnicy Pawła Drozdowskiego rozegrali dobre spotkanie z którego zadowolony był trener Błoni. Mecz z wyżej notowanym rywalem był wyrównanym meczem, obydwie drużyny dobrze grały w obronie i trzymały pewny poziom. Barwiczanie są w coraz lepszej formie i z pewnością dobrze to zwiastuję przed rozgrywkami ligowymi.

Iskra jako pierwsza strzeliła bramkę w meczu. W 23 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i złym kryciu obrońców Błoni piłkę do siatki wpakował Lisiak. Zawodnicy Błoni odpowiedzieli czwartoligowcom w 37 minucie. Ładną akcję stworzyli nasi piłkarze wymieniając kilka podań i ostatecznie Wojciech Gersztyn dograł prostopadle do Łukasza Mikołajczyka który w sytuacji sam na sam spokojnym technicznym uderzeniem doprowadził do remisu. W drugiej połowie mimo prób obydwu drużyn gole już nie padły. Co prawda bramkę strzelił Wojciech Gersztyn ale nasz napastnik znajdował się na pozycji spalonej.

W następną sobotę Barwiczanie zagrają z Sokołem Karlino.

W rozwinięciu newsa : skład Błoni.


Rozszerzona zawartość newsa

Skład Błoni :Mateusz Kowalczuk - Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Kreft, Maciej Kondratowicz, Patryk Olczyk - Łukasz Mikołajczyk, Dominik Woś, Łukasz Drab, Daniel Buszowiecki - Wojciech Gersztyn - zawodnik testowany

Ponadto grali : Sebastian Adamiak, Marek Bernaciak, Maciej Nowacki