Dodane przez Jakub1993 dnia 04/04/2018 19:51

MKP Kotwica II Ko這brzeg - MGLKS B這nie Barwice
Stadion im. Sebastiana Karpiniuka (Ko這brzeg, ppor. J霩efa 奸iwi雟kiego 10)
08.04.2018r 11:00
s璠zia g堯wny - ??

Kotwica Ko這brzeg - B這nie Barwice 6-3 (.Szyma雟ki 9', .W這darczyk 11', 17', R.Bukacki 25', A.ㄊszyk 39', Sz.Cybulski 66' - W.Gersztyn 47', 60', 69')

Nie takiego wyniku spodziewali鄉y si w niedzielne przedpo逝dnie w Ko這brzegu gdzie zesp馧 B這ni mierzy si z rezerwami III ligowej Kotwicy. Podopieczni Paw豉 Drozdowskiego ulegli na wyje寮zie a 6-3. Niestety nasi pi趾arze zagrali s豉by mecz w kt鏎ym nie mieli szans z mocno wzmocnionym sk豉dem pi趾arzy nacodzie graj帷ych w III lidze. I to oni g堯wnie zrobili r騜nice w pierwszej po這wie kt鏎a nie by豉 ju do odrobienia w drugiej ods這nie przez nasz zesp馧. Pi耩 bramek gospodarzy do przerwy pozwoli造 spokojn gr miejscowym dowie潭 wygran do ko鎍a. Z pewno軼i do ko鎍a wzmocnienia z trzecioligowej dru篡ny gospodarzy nie usprawiedliwiaj naszej ekipy kt鏎a pope軟ia豉 mn鏀two b喚d闚 w obronie, gra豉 boja幢iwie i niepewnie. Trener Drozdowski szybko b璠zie musia wyci庵n望 wnioski bo ju w najbli窺z sobot pojedynek z walcz帷ym o IV lig Or貫m Wa販z.

Zesp馧 B這ni dzisiejszy mecz rozpocz掖 z jedn zmian w por闚naniu z ostatnim meczu. Na zbi鏎k nie stawi si Daniel Buszowiecki kt鏎ego zast徙i Marcin Pieczara. Pierwsz gro幡iejsz akcj w meczu mia豉 nasza dru篡na. W 7 minucie za pola karnego uderzy ㄆkasz Miko豉jczyk i pi趾a trafia w poprzeczk. W 9 minucie b陰d w obronie pope軟ili nasi zawodnicy, wykorzysta to ㄆkasz Szyma雟ki w sytuacji sam na sam. W 11 minucie by這 ju 2-0. Do鈔odkowanie z prawej strony boiska wykorzysta strza貫m z pierwszej pi趾i ㄆkasz W這darczyk pokonuj帷 Mateusza Kowalczuka. Jak zacz窸o si sypa w szeregach naszej dru篡ny to gospodarze bramki strzelali co kilka minut. W 17 minucie prowadzenie podwy窺za W這darczyk. By豉 to po prostu zabawa i o鄉ieszenie naszych obro鎍闚 przez ofensywnych graczy Kotwicy, kt鏎zy grali sobie z pierwszej pi趾i i ostatecznie W這darczyk podci掖 pi趾 nad Kowalczukiem i strzeli gola na 3-0. W 25 minucie pi趾a odskakuje przed naszym polem karnym ㄆkaszowi Drabowi, ten b陰d wykorzystuje Rados豉w Bukacki kt鏎y na raty pokonuje naszego bramkarza. Fakt 瞠 przy tym golu Bukacki pom鏬 sobie r瘯 a s璠ziowie tego nie zauwa篡li. W 39 minucie pi徠ego gola strzelaj gospodarze. S豉be wybicie pi趾i przez Mateusza Kowalczuka zapocz徠kowa這 kolejn bramkow akcj Kotwicy kt鏎a ostatecznie po 豉twym ograniu naszych obro鎍闚 zako鎍zy豉 si bramk Andrzeja ㄊszyka. Po tej bramce zesp馧 B這ni przegrywa ju 5-0. W ostatniej akcji w pierwszej po這wie 豉dn akcj przeprowadzili nasi zawodnicy, Patryk Kowalczyk zagra z Wojciechem Gersztynem pierwsz pi趾, po kt鏎ej Gersztyn odegra do Miko豉jczyka kt鏎y w sytuacji sam na sam uderzy obok s逝pka.

Drug po這w lepiej rozpocz瘭i Barwiczanie. Kontra naszych graczy po czym Wojciech ζniucha z pola karnego odgrywa do Wojciecha Gersztyna a nasz najlepszy strzelec strza貫m z pierwszej pi趾i strzela kontaktowego gola, 5-1. W 52 minucie ζniucha uderza za pola karnego i bramkarz broni na rzut ro積y z problemami. W 60 minucie coraz wi瘯szy kontakt z rywalem 豉pi gracze B這ni. W polu karnym faulowany by Gersztyn i on sam pewnie wykorzysta jedenastk, 5-2. Gdy wydawa這 si 瞠 nasz zesp馧 jeszcze powalczy z miejscowymi to jednak w 66 minucie mo積a by這 ju by pewnym 瞠 3 punkty zostan w Ko這brzegu. D逝ga pi趾a z obrony Kotwicy, b陰d pope軟i Mariusz Dziwirski kt鏎y g這w zagra wprost pod nogi Szymona Cybulskiego i ten pokona Kowalczuka. W spektakularny spos鏏 trzeciego gola strzeli Wojciech Gersztyn. Najlepszy strzelec ligi okiwa trzech obro鎍闚 Kotwicy, po czym po這篡 bramkarza i strza貫m do pustej bramki ustrzela hatricka. Do ko鎍a meczu sytuacji wartych odnotowania nie obserwowali鄉y. Kotwica II Ko這brzeg pokonuje B這nie 6-3.

Tak瞠 z zerowym dorobkiem punktowym nasz zesp馧 wraca do Barwic. To potwierdzi這 瞠 nie ma co sobie robi nadziei na wy窺z lig o kt鏎ej my郵 niekt鏎zy w Barwickim 鈔odowisku w obecnym sezonie. Okazja do zdobycia kolejnych punkt闚 b璠zie w najbli窺z sobot. Jednak poprzeczka b璠zie ustawiona do嗆 wysoko a rywalem naszym b璠zie Orze Wa販z. Wygrana nad Or貫m z pewno軼i poprawi morale naszej dru篡ny po tej pora盧e w Ko這brzegu. Dzisiejszy mecz pokaza 瞠 ma problemy trener Drozdowski z zestawieniem formacji obronnej. Brak obro鎍闚 z prawdziwego zdarzenia mo積a dojrze go造m okiem. Jak trener B這ni poradzi sobie z ustawieniem tej formacji w sobotni pojedynek przekonamy si ju w sobot.

W rozwini璚iu newsa : przebieg meczu oraz sk豉d B這ni.

Rozszerzona zawarto嗆 newsa

Sk豉d B這ni : Mateusz Kowalczuk - ㄆkasz Zbroszczyk, Maciej Kondratowicz, Mariusz Dziwirski, Marcin Pieczara (Bartosz Krzy瘸nowski 70') - Wojciech ζniucha (Patryk Olczyk 75'), Dominik Wo, ㄆkasz Drab, ㄆkasz Miko豉jczyk - Wojciech Gersztyn - Patryk Kowalczyk

草速e kartki - Kotwica - 2 (Hubert Cybulski, Marcin Zabost)
草速e kartki - B這nie - 1 (Maciej Kondratowicz)