Dodane przez Jakub1993 dnia 04/26/2018 18:06

MGLKS B這nie Barwice - MKS Olimp Z這cieniec
Stadion Miejski w Barwicach
28.04.2018r 17:00
s璠zia g堯wny - ??

B這nie Barwice - Olimp Z這cieniec 3-2 (.Zbroszczyk 60', W.Gersztyn 72', .Miko豉jczyk 79' - M.Maciejewski 28', C.Fedro 75')

Drug wygran z rz璠u odnie郵i pi趾arze B這ni pokonuj帷 w sobot na w豉snym stadionie Olimp Z這cieniec 3-2. Tym samym pi趾arze trenera Paw豉 Drozdowskiego dopisali sobie trzy punkty do tabeli. Barwiczanie w spotkaniu z Olimpem nie zaprezentowali swojej najlepszej gry na kt鏎 ten zesp馧 sta. Obydwie po這wy wiele si r騜ni造 od siebie. W pierwszej nasz zesp馧 gra s豉bo, wi璚ej okazji podbramkowych stwarzali przyjezdni kt鏎zy wykorzystali rzut karny i prowadzili po pierwszych 45 minutach. W drugiej po這wi po m瘰kiej rozmowie w szatni Barwiczanie byli ju innym zespo貫m. Oby這 si ju bez k堯tni i nerw闚 kt鏎e towarzyszy造 w pierwszej ods這nie. Druga po這wa by豉 ju pod dyktando gospodarzy kt鏎zy stwarzali wi璚ej sytuacji w ofensywie i byli przede wszystkim byli skuteczni. Bramki strzelali boczni obro鎍y oraz nasz najlepszy zawodnik Wojciech Gersztyn. Pi趾arze B這ni pokazali du篡 charakter odrabiaj帷 straty i ostatecznie pokonuj帷 swoich rywali ze Z這cie鎍a.

Najmocniejszy sk豉d do dyspozycji mia do dyspozycji trener Drozdowski w starciu z Olimpem. Pierwsz bramk w meczu strzelili zawodnicy Olimpu. W 28 minucie w polu karnym faulowa Mariusz Kreft i s璠zia g堯wny s逝sznie odgwizda jedenastk dla przyjezdnych. Rzut karny na bramk zamieni Maciej Maciejewski. Na drugiego gola czekali鄉y do 60 minuty. W ko鎍u przebudzili si nasi pi趾arze, w akcji kt鏎ej Wojciech ζniucha do鈔odkowa do ㄆkasza Zbroszczyka a ten z pola karnego obok bramkarza umie軼i futbol闚k w bramce. W 72 minucie Wojciech Gersztyn zosta wyci皻y w polu karnym i tym razem nasza ekipa wykonywa豉 karnego. Do pi趾i podszed sam faulowany Gersztyn i pewnym uderzeniem wyprowadzi swoj ekip na prowadzenie. Jednak nasza rado嗆 trwa豉 jedynie trzy minuty bo w 75 minucie po celnym strzale z g這wy Cezarego Fedro przyjezdni doprowadzili do wyr闚nania. Ale i Olimp te nie m鏬 si zby d逝go cieszy po strzelonej bramce. W 79 minucie nasi pi趾arze postawili kropk nad i. ㄆkasz Drab uderzy za pola karnego, po czym futbol闚k przed nogi ㄆkasza Miko豉jaczyka wybi bramkarz i nasz boczny obro鎍a strzeli bramk tym samym ustalaj帷 wynik spotkania. Do ostatnich minut meczu go軼ie pr鏏owali doprowadzi do wyr闚nania i mieli ku temu okazje ale na nasze szcz窷cie pokona si nie da wi璚ej Kowalczuk.

Po wygranej nad Olimpem zesp馧 B這ni utrzyma 7 miejsce w tabeli i podwy窺zy przewag nad 鏀mym Mechanikiem Bobolice do czterech punkt闚. A zesp馧 z Bobolic b璠zie kolejnym rywalem Barwiczan.

Ju we wtorek (1 maja) zesp馧 B這ni rozegra kolejny mecz a rywalem b璠zie jak wspomnia貫m akapit wy瞠j Mechanik Bobolice. To spotkanie rozpocznie si o godzinie 12:00 w Bobolicach.

W rozwini璚iu newsa : sk豉d B這ni oraz przebieg meczu..